ABB Motorlar

Otomasyon endüstrisinin birçok sektöründe kullanılmak üzere geliştirilen ABB motorlar, farklı tasarım ve özellikleriyle farklı alanlarda optimum verimlilik sağlar. M2BAX, M3BP, MQAEJ, M2JA gibi farklı özelliklere sahip motor seçeneklerinden oluşan geniş bir ürün gamına sahip olan marka, inşaattan makine üretim sektörüne kadar çalışma alanının her noktasında kendini gösteriyor. Yüksek verimlilik gücüyle ön plana çıkan motorlar, hem maliyetten hem de enerjiden büyük oranda tasarruf edilmesini sağlar. Kompakt tasarımları ve işlevsellikleri ile değişken sürücülere sahip olan marka, çeşitli eklentilerle programlanabilir özellikteki ürünleri endüstriye armağan ediyor.

ABB Motor M2BAX ve M3BP Serileri

M2BAX serisi IE2 verimliliğinde çalışır. 71-355, 0.18-355KW arası çerçeve boyutuna sahip olan motorlar IP56, IP65 özelleştirme sağlar. Çeşitli ortamların ihtiyaçlarını karşılamak için onlarca motor değişken kod seçim yapılandırmasına imkan veren motorlar, endüstrinin otomasyon ihtiyacına en iyi şekilde yanıt verir. M3BP Serisi ise Avrupa Sınıf I verimlilik standartlarına tabidir. 0.25-710KW güce sahip olan motorlar enkoder gibi çeşitli aksesuarlar ile donatılabilir. Bağımsız soğutma sistemine sahip olan M3BP Serisi opsiyonel normal veya değişken frekanslı sürücüne sahiptir.

ABB Motor MQAEJ ve M2JA Serileri

MQAEJ serisinin yapısı QA serisi motorların ve elektromanyetik frenlerin bir kombinasyonudur. Bu motorlar endüstriyel modernizasyon için ideal bir sürüş cihazı görevi görür. Geniş güç aralığı, basit yapı, düşük gürültü, kısa frenleme süresi, güvenilir frenleme performansı ve aynı kurulum boyutları avantajlarına sahiptir. Ağaç işleme makineleri, güç iletim sürücüsü ve çeşitli metal kesme tezgahları, hafif endüstriyel üretim hatları, tekstil makineleri, kimyasal makineler, inşaat endüstrisi gibi birçok alanda kullanılabilir. M2JA serisi ise patlamaya dayanıklı geniş bir voltajla tasarlanmıştır. Bu motor ile petrol, doğal gaz ve kimya endüstrilerinde üretim sürecinde çeşitli yanıcı gazların üretimi yapılabilir.

!
Bu kriterlerde hiçbir ürün bulunmuyor.
Hemen Arayın
Hemen Arayın 0 (262) 745 01 35