Abb Sürücler

Kompresör ve fan gibi uygulamalarda büyük oranda verimlilik sağlayan ABB sürücüler, farklı serileri ile birçok sektörün ihtiyacını karşılıyor. Geniş ürün yelpazesi ile farklı hızlara sahip olan sürücüleri sektöre arz eden marka, kolay kullanıma sahip olan sürücüler ile OEM ve bina sektöründe ihtiyaç duyulan motor kontrol çözümleri ile otomasyon sisteminde yüksek verimlilik elde edilmesini sağlıyor. Makine kontrol çözümleri konusunda globalleşen marka. Prosesin ihtiyaç duyduğu miktarda enerji harcamasına olanak tanıyor. ABB, AG ve AC motor sürücüsü çeşitleri sunan ABB, makine sürücüleri, gelişmiş makine sürücüler, standart sürücüler, su uygulamaları için sürücüler, endüstriyel sürücüler ve çok daha fazlasını sektöre arz ediyor.

ABB Sürücülerin Gruplandırması

Farklı ihtiyaçlar için özgün sürücü seçenekleri sunan ABB’nin ACS150 serisi makine imalar sektörüne hizmet veriyor. Optimum özellikleri ve hızlı temin edilebilme avantajı sayesinde tercih edilen sürücüler, makine imalat sektöründeki temel uygulamaların sorunsuz ve çok hızlı bir şekilde gerçekleşmesine olanak tanıyor. ACS355 serisi sürücüler ise makine imalatında en çok kullanılan sürücü modelleri arasındadır. Ahşaptan plastiğe, gıdadan baskı sektörüne kadar birçok alanda kullanılan sürücüler, PLC gibi kontrol cihazlarına duyulan gereksinimi asgariye indirger.

ABB Sürücülerin Diğer Serileri

Yüksek performans ve zorlu koşullara dayanıklı olan ACS850 serisi ile makine imalatına hitap eden ABB, proses endüstrilerinde gereksinimlere en iyi şekilde yanıt verir. Motor kontrolünde kusursuz neticelerin oluşmasını sağlayan marka, yeni nesil direkt tork kontrol teknolojisini kullanır. Bu teknoloji sayesinde yüksek kalkış momenti ve düşük hız seviyelerinde hassas hız ve moment kontrolünün yapılmasını sağlıyor. Kompakt bir tasarıma sahip olan ürünler, yan yana montaja da izin verir. Kullanıcı dostu yazılımları ve enerji verimliliği sağlayan hesaplayıcısı ile sektörün ihtiyaçlarına en verimli şekilde yanıt veren sürücüler, gerçek bir performans sürücüsüdür.

Gösterilen: 1 ile 6 arası, Toplam: 6 (1. Sayfa)
Hemen Arayın
Hemen Arayın 0 (262) 745 01 35