Advantech Panel

Advantech, farklı serilerde ürettiği panel modelleri ile otomasyon sistemlerdeki her ihtiyaç için uygun bir çözüm üretir. LCD ekran, işlemci kart, dokunmatik modül gibi donatılarla bezenen paneller kompakt bir kasanın içerisinde buluşarak makinelerin sorunsuz bir şekilde yönetilmesini sağlar. Yüksek oranda tümleşik olan ürünlerin her biri ağ kullanımına hazır olarak üretilir. Zengin G/Ç bağlantılarına sahip olan ürünler Intel Core ™ işlemci içerir.

Advantech Panel Serileri

Advantech markasının sunduğu panel seçenekleri arasında bulunan hepsi bir arada panel modeli, fansız şekilde çalışır. En karmaşık sistemlerin bile kolay bir şekilde çalışmasına imkanı tanıyan sistemde endüstriyel IoT uygulamalarının yapılandırılması sağlanır. Çoklu I / O genişletmesini destekleyen yapısı sayesinde kolay kullanım imkanına sahip olan hepsi bir arada paneller, fansız oldukları için daha sessizdir ve daha düşük güç tüketimine sahiptir. Bu da panel kullanımında enerji tasarrufu yapılmasını sağlar. Böylece maliyetten de tasarruf edilmiş olunur. Sağlamlığı ve yüksek güvenilirlik özellikleri ile ön plana çıkan Advantech panellerin farklı modelleri de mevcuttur.

Advantech Çok İşlevli Panel Seçenekleri

Advantech markasının çok işlevli panel modeli ise yüksek performans gösteren ayrıntılar ile donatılır. Kapasitif, rezistif, SAW ve Infrared dokunmatik ekranları destekleyen özelliği ile birçok donatı ile uyumlu bir şekilde çalışabilen paneller genişletebilir ultra ince kasalara sahiptir. Yüksek dayanımlı panelleri ile otomasyon endüstrinin vazgeçilmez markası olan Advantech, endüstriyel ve dokunmatik paneller ile en zorlu ortam koşullarına dayanıklı sistemler geliştirir. Enerjiden savunma sanayisine kadar birçok sektörde kullanılabilen paneller multimedya ve POS çözümlerinde de rahatlıkla kullanım imkanı sunar. LCD ekran, dokunmatik modül ve işlemci karttan oluşan modüllerin kompakt bir kasa içerisinde buluşmasıyla otomasyon sistemleri için mükemmel bir çözüm oluşturan paneller yüksek güvenilirlik ve sağlamlık sunar.

!
Bu kriterlerde hiçbir ürün bulunmuyor.
Hemen Arayın
Hemen Arayın 0 (262) 745 01 35