Allen Bradley Panel

Allen Bradley Paneli modelleri serilere bağlı olarak farklı boyutlarda üretilir. Otomasyon sistemlerinin önemli bir bileşeni olan paneller monocrome veya renkli modeller için kullanıma sunulur. Tuş takımlı ve dokunmatik ekranlı seçenekleri bulunan panellerin içinde PC tabanlı tasarım yazılımı bulunur. Bu sayede PC’ye yazılım yüklenmesine gerek kalmaz. USB ve Ethernet portalları bulunan sistemler sayesinde konfigürasyon yapılabilir. Operatörün farklı haberleşme ağlarına kolay bir şekilde bağlanabilmesi için dahili haberleşme portalına sahip olan paneller diğer firmaların haberleşme protokollerini de destekler özelliktedir. Farklı dil seçeneklerine sahip olan ürünlerin dahili tanımlı değişkenlerle alarm mesajları eklentisi bulunur.

Allen Bradley Paneli Parametreleri

Reçetelerin saklanarak değiştirilmesine imkan tanıyan Allen Bradley Paneli modelleri USB portalı sayesinde programları yedekleme imkanı da sunar. Bazı modellerinde SD kart kullanımına da izin veren marka, kullanıcı adı ve şifre sistemi ile ekran bilgisi ve yazılım için erişimin kısıtlanması adına da önlemler alınmasına yardımcı olur. Yazılım panel içine gömülü olduğu için yazılım kurulumu gereksinimi bulunmayan paneller bağlantı noktaları, dokunmatik veya tuşlu ekran modülü, Ethernet portu, güç girişi, kart yuvası gibi özelliklere sahiptir. Farklı tasarımlarıyla küçük ve büyük seçenekler sunan Allen Bradley Panel modelleri güvenli kullanım imkanı sunar.

Allen Bradley Panelinin Sunduğu İmkanlar

Rekabetçi fiyatlar ve mükemmel hizmet ilkelerini benimseyen Allen Bradley, panelleri kullanıcı dostudur ve az yer kaplar. Güçlü bir motor hızı kontrol imkanı sağlayan sistemler, enerji verimliliği sağlayarak maliyet ve enerjiden de tasarruf edilmesini sağlar. Pratik kablolama ve programlama özelliği bulunan paneller, parametrelerin programlanmasını ve projelerdeki riskleri asgariye indirgemeye yardımcı olur. Makinelerin üretimini hızlandırmak için otomasyon sistemlerinin ayrılmaz bir parçası olan paneller, paket sürücü opsiyonlarına sahiptir.

Gösterilen: 1 ile 3 arası, Toplam: 3 (1. Sayfa)
Hemen Arayın
Hemen Arayın 0 (262) 745 01 35