Allen Bradley PLC

Sunduğu sorunsuz PLC’ler ile otomasyon sistemlerinin tamamlayıcı markası olan Allen Bradley PowerFlex 4M Serisi, PowerFlex PF4, PowerFlex 40 Serisi, PowerFlex 40P Serisi, PowerFlex 400 Serisi, PowerFlex 70 Serisi ve çok daha fazla denetleyici çeşidi ile otomasyon sistemlerinde her ihtiyaca farklı bir çözüm sunar. Maliyet ve performans açısından optimize edilen denetleyiciler özellik bakımından zengindir. Otomasyon sistemlerinde sunduğu esneklik ile global standartlarda üretim yapan Allen Bradley, ürünlerinde kullanım kolaylığı sağlar.

Allen Bradley PLC Geniş Tabanlı Ağ Protokolleri

Geniş tabanlı ağ protokolleri ile otomasyon sistemlerinde uzaktan bağlantı imkanını da tanıyan Allen Bradley PLC’ler Micro800 plug-in ve genişleme I/O modüllerine sahiptir. Otomasyon sistemleri için arz ettiği ürünlerde gelişmiş seçenekler sunan marka, uzaktan erişilebilir Ethernet portu ile PLC’lerinizi bulunduğunuz her ortamdan yönetmenize imkan tanır. Güçlü motor hızı kontrol imkanı sunan PLC sistemleri ile denetleyiciler sayesinde tasarruf yapma imkanı sunan Allen Bradley, üretim tesislerinde, fabrikalarda ve nihai kullanıcın Ladder, Diagram, Function Block, Structured Text editörlerine sahip olan denetleyiciler kolay kurulumu sayesinde otomasyon sistemlerinden anında verim alınmasını sağlar.

Allen Bradley PLC Özellikleri

Allen Bradley PLC’lerinin tüm serilerinde ortak komponent ve aksesuarlar kullanılır. Bu sayede denetleyiciler değişse de komponent ve aksesuarlar aynı kalabilir. Entegre USB bağlantı noktasına sahip olan denetleyiciler modüler özellikleri sayesinde ihtiyaçlarınıza en uygun cevabı verir. Ortak kullanıcı deneyimi sayesinde öğrenme sürecinde verimlilik sağlanmasına yardımcı olan denetleyici sistemlerinde HMI ekranlarınızı kendiniz tasarlayabilirsiniz. Denetleyicilerde kendi cihazlarınızı programlama, emniyet rölelerini ve servo sürücüleri kurma imkanı da bulunur. IEC 61131-3 standardı talimatlarına tabi olan denetleyiciler kullanıcı tanımlı fonksiyon bloklarına sahiptir. Bu özellik, kodların paylaşılması ve tekrar kullanılmasına olanak tanır.

Gösterilen: 1 ile 26 arası, Toplam: 26 (1. Sayfa)
Hemen Arayın
Hemen Arayın 0 (262) 745 01 35