Allen Bradley Sürücüler

Allen Bradley sürücüler, otomasyon sistemlerinin en önemli bileşenleri arasındadır. HIM adı verilen operatör arayüzü aracılığı ile başlatılması sağlanan sürücüler, üretim tesisleri ve fabrika gibi alanlarda yüksek oranda verimlilik sağlar. Kullanıcıların sürücüye ilk kez enerji iletişiminden sonra klasörler tuşuna basarak sürücüyü işlevsel hale getirmek için hazırlık yapması gerekir. Başlat menüsünden sonra sırası ile motor kontrolü, motor verisi, feedback, limitler, testler, ref, artış tuş, I/O ve yapıldı aşamalarını geçen operatörler sürücü durum göstergelerini takip ederek işlemlerini çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirler.

Allen Bradley Sürücülerin Kullanımı

Allen Bradley sürücülerde entegre Ethernet adaptörünün yapılandırılmasının ardından parametrelerin düzenlemesi yapılır. Parametreler HIM vasıtasıyla yapılabilir. Düşük voltajlı sürücü modelleri farklı ihtiyaçlar için ortak çözümler sunar. Endüksiyon ve kalıcı mıknatıs motor türlerini destekleyen yapısı ile otomasyon sektörünün vazgeçilmez ürünleri arasında yer alan Allen Bradley ürünleri iletişim ve güvenlik özellikleri ile de üstün performans sağlar. Logix kontrol sistemi sayesinde entegrasyonun sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesini sağlayan ürünler arasında orta voltaj sürücüler, servo sürücüler ve DC motor sürücüleri de bulunur.

Allen Bradley Sürücülerin Özellikleri

Verimli motor kontrolü sağlayan sürücü modelleri, farklı varyasyonları ile hava ile soğutulmuş seçenekler sunar. Yüksek performanslı tork kontörlü ile makinelerdeki işlemlerin çok hızlı bir şekilde sürdürülmesini sağlayan sürücüler, böylelikle hem iş gücünden hem de zamandan tasarruf edilmesine yardımcı olur. İletişim, güvenlik ve ark güvenliği direnci ile üstün performans sağlayan ürünler, uygulamalar için esnek yapılar sağlar. Sistem performansını artırmak amacı ile sektöre arz edilen Allen Bradley sürücü modelleri araç seçenekleri ve farklı yazılım paketleri sayesinde birbirinden bağımsız birçok sektörde rahatlıkla kullanılabilir. Birinci sınıf entegrasyon imkanı ile programlama süresini minimuma indirgeyen ürünler, üretim alanlarının robotize edilmesine yardımcı olur.

Gösterilen: 1 ile 4 arası, Toplam: 4 (1. Sayfa)
Hemen Arayın
Hemen Arayın 0 (262) 745 01 35