Aydınlatma Çözümleri

CNC ve Torna Tezgahlarında aydınlatma makine operatörlerinin ürünün işlenmesi sırasında takibi ve yönlendirmesi açısından oldukça önemlidir. Aydınlatmaların; CNC makinesinde ürün işlenirken üründen sıçrayabilecek talaş, çapak, demir tozu gibi maddelere karşı dayanıklı ve işleme sırasında kullanılan su ve yağ gibi maddelere karşı da sızdırmazlık seviyesinin üst düzeyde olması aydınlatmanın kullanım ömrünü uzatır.

Bu aydınlatma lambaları piyasada :

  • CNC Aydınlatma
  • CNC LED Aydınlatma
  • Makina Lambası
  • Tezgah İçi LED Aydınlatma
  • CNC Torna Lambası

olarak da bulunabilmektedir.

AL60 ve AL30 Armatür Cnc ve Torna LED Aydınlatma Modelimiz IP68 Koruma Sınıfına Sahip Darbe, Ezilme ve Elektriksel Dayanıklılık Testlerinden Başarılı Bir Şekilde Geçmiş CE Sertifikasına Sahip Ürünlerdir. Ürünlerimiz AL60 için; 60 cm Uzunluk 5 cm Lens Çapına, AL30 için; 30 cm Uzunluk 5 cm Lens Çapına Sahiptir. (Ölçülere Montaj Ayakları Dahil Değildir).

Besleme Gerilimi 24V DC Olduğundan Kaçak ve Ölümlü Kazalara Sebebiyet Vermemektedir. Kullanım Alanı Çok Geniş Bir Yelpazeye Sahip Olan Ürünümüz Ağır Sanayi Şartlarında, Ortam Sıcaklığının 45 Santigrat Dereceye Ulaştığı Ortamlarda ve Sürekli Olarak Su ve Yağlı Ortamlarda Çalışabilecek Şekilde Geliştirilmiştir. Üründe Samsung LED Teknolojisi Kullanılmış Olup En Az 50.000 Saat Kullanım Ömrüne Sahiptir.

Ürün Lens'i Polikarbon Malzemeden Üretildiği İçin UV Işınlarına ve Isı Değişimlerine Karşı Diğer Malzemelere Göre Çok Daha Dayanıklıdır. Ayrıca Ürünümüzün Yaydığı Işık İçerisinde Göze Zarar Veren Mavi Işık'da Bulunmamaktadır.

Gösterilen: 1 ile 3 arası, Toplam: 3 (1. Sayfa)
Hemen Arayın
Hemen Arayın 0 (262) 745 01 35