Bakım ve Onarım

Uzman Ekip ile Hızlı Çözüm

Satın alınan ürünlerin marka seçiminde dikkat edilmesi gereken hususların başında etkin bakım ve onarım hizmetleri de gelmektedir. Bazı durumlarda ekonomik açından çok uyguna alınan ürünler zaman içerisinde teknik servis veya bakım ve onarım işlemlerinin yetersizliğinden ötürü kullanıcıyı yeni bir ürün satın alınmasına iterek, bütçe konusunda işletmeleri zora sokmaktadır. Ayrıca düzenli bakımlarda, kullanım süresi içerisinde olabilecek güvenlik zaaflarının da önüne kolaylıkla geçilebilmektedir. Bu da iş gücü verimliliğini arttırarak, endüstriyel işletmelere kazanım sağlayan önemli etkenlerin başında gelmektedir. Kurmuş olduğu sistemler ve sağladığı ürün çeşitliliğiyle sıfır hata prensibiyle çalışan uzman ekiplerimiz her türlü bakım ve onarım işleminde de kullanıcılarına tam destek vermektedir. Endüstriyel sistem veya ürün alınması kadar önemli olan bakım ve onarım desteği göz ardı edilmemesi gereken bir noktadır.

Düzenli Bakımın Faydaları

IK Industry ile satın alacağınız ürünlerde bakım ve onarım konusunda sorun yaşamayacağınız firmamız garantisi altındadır. Türkiye ve Almanya’daki profesyonel bakım ve onarım ekiplerimiz ile kullanılan sistemlerin ve ekipmanların en iyi ve en yüksek derece potansiyelle çalışmalarını sağlıyoruz. Kaliteli ve uzman bir bakım ekibinin yapacağı rutin kontroller ile büyük veya küçük ölçekli işletmelerinize bazı faydalar katabilirsiniz. Bunların başında muhakkak ki üretim maliyetinin düşürülmesi gelmektedir. Kullanılan sistem ve ekipmanlarda yapılan düzenli bakımlar ile tüketilen enerji konusunda avantaj sağlayarak, üretim maliyeti ciddi oranda düşürülebilmektedir. Ayrıca bakım ve onarımı düzenli yapılan bir sistemle üretilen ürünlerin de kalite açısından en önde olacağı yadsınamaz bir gerçektir. Son olarak üretimdeki devamlılığı sağlayarak, işletmenizden en yüksek verimi almanızı sağlar.

Uzman Bakım Ekibi ile Yüksek Onarım Maliyete Son

Endüstriyel işletmelerin hepsi son yıllarda makine, robot veya kullandıkları sistemlere büyük yatırımlar yapmaktadırlar. Yapılan yatırımların karşılığı almak için işletme içerisindeki makine ve sistemlerin düzenli bir şekilde sorunsuz çalışması gerekmektedir. Çalışmayan her makine veya sistem tekrar tamir edilene kadar zaman ve para kaybına sebep olmaktadır, bu sebeple yapılan yatırım yavaşça eritmektedir. Ancak alacağınız kaliteli ve hızlı bir bakım ya da onarım işlemi ile bu kayıplardan kurtulmanız mümkündür. Makinenize ait yedek bir parçanın tamiri ya da bakımından tutun, yıllık bakımlara da kadar her türlü bakım işlemini kolaylıkla sağlayabiliyoruz. Ayrıca uzman ekiplerimiz ile birlikte bu bakım veya onarım işlemlerini yerinde yapabiliyoruz. Düzenli olarak yaptıracağınız makine veya sistem bakımları ile birlikte bunların ömrünü uzatabilirsiniz. Periyodik bakımlarla, ilerleyen süre zarfında karşılaşabileceğiniz yüksek maliyetli onarım masraflarından da kurtulmak mümkündür.

Tüm Aşamalarda Çözüm Ortağınız

Son yıllarda birçok endüstriyel işletme faaliyetlerini farklı ülkelere ya da şehirlere taşımaktadır. İşletmelerin taşınmasındaki asıl amaç üretim maliyetlerini düşürmektir ve hazır bir sistemi başka bir tesise taşımak, tecrübe ve uzmanlık gerektiren bir konudur. Hali hazırda çalışan bir sistemi tamamen farklı bir yere aynı verimlilikte taşımak profesyonel bir destek gerektirmektedir. Taşıma esnasında sistemlerde olabilecek arıza veya eksik kurulum işletmelerin zarara uğramasına sebep olacaktır. Endüstriyel işletmelerinizde bulunan sistemlerinizin ve makinelerinizin farklı bir yer taşınması konusunda da uzman ekibimizle destek vermekteyiz. Gerek tüm sistem ve makinelerin gerekse belli sayıda sistem ve makinelerin taşınmasında her an hizmetinizdeyiz.

Her sektörden makineler için profesyonel onarım hizmetleri sunuyoruz.

Makine tamiri için yardıma mı ihtiyacınız var?

Lütfen iletişime geçin. Hızlı bir çözüm bulmanıza yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Bize e-posta veya telefon ile ulaşın.

☎ +90 262 745 0135

☎ +90 553 983 0291

✉ info@ikindustry.com.tr

✉ satis@ikindustry.com.tr

Onarım Hizmetlerimiz

  • ➤ Makinelerin üretim yerini değiştirme (fabrika taşıma)
  • ➤ Yerinde makine tamir ve bakım servisi
  • ➤ Yedek parça tamiri ve bakım işlemleri
  • ➤ Hızlı ve güvenli teknik servis hizmeti
Hemen Arayın
Hemen Arayın 0 (262) 745 01 35