Baumüller Sürücüler

Baumüller sürücüler, otomasyon endüstrisinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya odaklanır. AC motorlar yerine ileri teknoloji ürünlerini sektöre arz eden marka, Ar-Ge ihtiyacı olan sürücülerin üretimini yaparak çok daha geniş bir hedef kitleye hitap etmeyi başarmıştır. 5 kW-220 kW arası DC motor ve sürücü modellerinden 3.5 kW-400 kW arası AC asenkron fırçasız servo motorlar ve sürücülerine kadar geniş bir üretim yelpazesi bulunan marka, 0.25 kW-295 kW arası AC senkron fırçasız servo motorlar ve sürücülerin üretimini de yapar.

Baumüller Mobil Sürücüler

Enerji tasarruflu alternatif seçenekler sunan Baumüller, mobil sürücüleri ile iç su yolarından şehir otobüslerine kadar pek çok alanda kurulabiliyor. Ticari araç sektöründe enerji tasarruflu ve çevre dostu olan seçenekler sunan marka, hibrit tahrik konseptlerini son derece profesyonel bir şekilde geliştiriyor. Makinelerin verimliliğini üst düzeye çıkarmak için çeşitli alternatifler sunan marka, elektronik kontrol sistemleri sayesinde standart ve karışık tahrik otomasyon çözümleri sunulur. Entegre iletişim konseptinin oluşturulduğu sistemler su, hava ve soğuk plakalı soğutma sistemleri ile sürücülerin kesintisiz bir şekilde çalışmasına yardımcı olur.

Baumüller Merkezi Olmayan Sürücüler

Merkezi olmayan tahrik teknolojisine yenilikçi bir yaklaşım sunan Baumüller elektrik mühendisliğindeki ilerlemeyi kullanarak otomasyon sisteminin kullanımına sunar. Dönüştürücüler sayesinde makineye doğrudan kontrol kabinin dışına kurulum yapılmasını sağlayan marka, kompakt tasarımlı sürücüleri ile yüksek korumalı sürücüleri ile makine modülerizasyonu sağlar. Servis çalışmasının sorunsuz bir şekilde yapılabilmesi için erişilebilirliği arttıran özel seçenekler sunan markanın b maXX mobil, DST2 gemi motorları, powerMELA®, b maXX 2500, DSDI - yüksek dinamik ve DSMI - yüksek tork gibi seçenekleri bulunur. Servo sürücüler, DC sürücüler ve frekans dönüştürücüler ile sektördeki yerini koruyan marka, farklı ihtiyaçlar için optimum verimli çözümler sağlar.

Gösterilen: 1 ile 4 arası, Toplam: 4 (1. Sayfa)
Hemen Arayın
Hemen Arayın 0 (262) 745 01 35