Beckhoff PLC

Kontrol teknolojisine dayalı kusursuz açık otomasyon sistemleri geliştiren Beckhoff, geniş ürün yelpazesi ile otomasyon endüstrisinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılıyor. Sağlam bir yapı ile hazırlanan yüksek kaliteli bileşenlerden oluşan PLC sistemleri, otomasyon endüstrisinde ihtiyaç duyulan tüm donanımları bir arada bulundurur. Farklı ihtiyaçlar için farklı çözümleri bulunan Beckhoff, gömülü PLC sistemleri ile ray montajı gibi işlemlerin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesini sağlar. Son derece güvenilir ve sağlam olan bu modeller diğer üretim ve makine endüstrilerinde de rahatlıkla kullanılabilir.

Beckhoff PLC’lerin Eksiksiz Yapısı

Otomasyon sistemleri için eksiksiz bileşenleri bir araya getiren Beckhoff, veriyolu ve sinyaller için en doğru teknolojiyi kullanıcıları için sunar. IPC teknolojisini minyatür bir şekilde sunan firma, bu sayede sistemlerin alan bakımından da verimlilik sağlamasına yardımcı olur. I/O’lar ve sayısı 15’i aşan öne çıkan fieldbus sistemleri için geniş bir yelpaze sunan marka, yüksek performanslı PLC sistemleri ile üretimde optimum verimlilik sağlar. EtherCAT modüllerini destekleyen yapısı sayesinde makinelerin tüm potansiyelini ortaya çıkaran marka, TwinCAT otomasyon yazılımı ile nitelikli PLC araçları üretimi yapıyor. Otomasyon sistemleri için nitelikli ürünler sunan marka, üretim sistemlerinin mekanikleşmesi için sektörün ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılar.

Beckhoff PLC Modellerinin Otomasyona Katkısı

Akıllı bina otomasyonundan makine araçlarına kadar otomasyon sisteminin kullanılabileceği tüm teknolojiler için uygun çözümler sunan marka, yenilikçi PLC sistemleri ile yüksek bileşenli ürünleri sektöre arz eder. IPC teknolojisi desteği ile özel gereksinimlere çözümler sunuyor. AX5000 servo sürücü serisi ve AX8000 serisi ile optimum verimlilik sunan marka, ölçeklendirilebilir modelleri sayesinde her türlü makinenin PLC ihtiyacını en iyi şekilde karşılıyor. IEC 61131-3 standardına uygun üretim ile hizmetlerini global çapta veren marka, kontrol teknolojisine dayalı otomasyon sistemleri ile eksiksiz bir hizmet arzında bulunur.

Gösterilen: 1 ile 8 arası, Toplam: 8 (1. Sayfa)
Hemen Arayın
Hemen Arayın 0 (262) 745 01 35