Bosch Sürücüler

Bosch sürücü modelleri, açık çevrim uygulamalarında kullanılan ve otomasyon sistemlerinin sorunsuz bir şekilde çalışmasına olanak tanıyan çözümler sunar. Farklı tiplerde üretimi bulunan sürücüler kompakt ve ekonomik özellikleriyle üretim sürecinde üst düzey verimlilik sağlar. Farklı güç aralıklarına sahip olan sürücüler PI ve proses kontrolör özelliğine sahiptir. Otomatik motor parametre tanıma sistemi ile otomasyon sisteminde bir adım ileride olan Bosch, sürücülerinde opasiyonel olarak uzaktan kontrol paneli de sunar. Farklı programlanabilir ve analog girişlerle her sektör için uygun çözümler sunan Bosch sürücüleri hız bilgisi için enkoder girişine de sahiptir.

Bosch Sürücü Modellerinin Otomasyondaki Yeri

PLC sistemlerindeki know-how'ın geliştirilmesi konusunda sektörünün öncü kuruluşları arasında yer alan Bosch, robot sistemleri bulunan karmaşık üretim süreçlerinden sistemlerin haberleştirilmesine kadar geniş bir yelpazede sunduğu otomasyon sistemleri ile endüstrideki sürücü ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılar. Otomasyon endüstrisinde bulunan tüm sektörlerdeki yükün kontrol edilmesini sağlayan sürücüler, kullanım alanlarına göre farklı motor tiplerine sahiptir. Motorun korunması için birçok fonksiyona sahip olan sürücüler aşırı gerilim, sıcaklık, yük ve akım gibi problemlerin üretime zarar vermemesi için sorun anlarında cihazın devre dışı kalmasını sağlayan otomasyon teknolojisi geliştirmiştir.

Bosch Sürücü Motor Bağlantısı

Frekans konvertörü ile motora bağlanabilen sürücüler, kullanıcıları için efektif çözümler üretir. Proses verimliliğini artıran Bosch sürücü modelleri enerji verimliliği ve maliyet tasarrufu sağlayan avantajları ile otomasyon endüstrisindeki her sektör için kullanılabilir sürücüler imal eder. PID kontrol yapma imkanına sahip olan sürücüler otomatik tork yükseltme imkanına sahiptir. Üretimden havalandırmaya kadar birçok sektörde kullanılabilen Bosch sürücü modelleri, yüksek sıcaklıktaki ortamlarda dahi rahatlıkla kullanılabilir. Motor üzerine monte edilebilme özelliği ile büyük bir avantaj sağlayan modeller dış ortamda da güvenle kullanılabilir.

Gösterilen: 1 ile 3 arası, Toplam: 3 (1. Sayfa)
Hemen Arayın
Hemen Arayın 0 (262) 745 01 35