Bosch Motorlar

Otomasyon sisteminin en önemli bileşenlerinden olan Bosch motorlar, güvenilir ve verimli özellikleri ile dünya çapında endüstri liderleri için özel tasarımlar sunuyor. Tek kaynaktan komple hidrolik ve pnömatik motor teknolojileri sistemleri sunan marka, güç santrallerinden demiryolu şirketlerine kadar birçok alanda kullanılabilen otomasyon motorları ile verimliliği üst düzeye çıkarıyor. Kullanıcıların ihtiyacı olan tüm hidrolik ve pnömatik bileşenleri tek kaynaktan sunan motorların içinde kontrol yön valflerinden deplasmanlı pompalara kadar her şey dahil ediliyor. Yüksek kaliteli motor seçenekleriyle makine ve üretim tesislerinin kusursuz bir şekilde çalışmasını sağlayan ürünler, enjeksiyon optimizasyonu ile de egzoz gazı geri dönüşüm emisyonunu azaltıyor. Çevreye dost motor teknolojileri ile sektörün devleri arasında yer alan marka, firmaların emisyon standartlarına uymalarına da yardımcı oluyor.

Bosch Motor Seçeneklerini Ortak Özellikleri

Ortak özellikleri ile bir otomasyon motorundan beklenilen tüm özellikleri bir arada sunan Bosch motorlar, maliyetleri minimuma indirgemek adına FIVA valfleriyle makinelerin kusursuz bir şekilde çalışmasını sağlıyor. En modern test yöntemlerinden ve yeni simülasyon tekniklerinden başarıyla geçen motor seçenekleri ürünlerinde en yüksek standartları sağlıyor. Hägglunds CBP serisi motorlarıyla en zor endüstrilerde bile otomasyonun verimli bir şekilde sağlanmasına yardımcı olan marka, taşımacılıktan madenciliğe kadar birçok sektörde, makine işleyişinin en önemli parçalarını bir arada sunuyor. Artan talepleri daha az kaynak anlayışı ile sunan marka, yüksek torka sahip olan, aynı zamanda az yer kaplayan motorları ile zorlu uygulamaların üstesinden geliyor.

Bosch Motorların Avantajları

Kağıt, geri dönüşüm, şeker ve kimyasallar gibi farklı sektörlerdeki üretim makinelerinde ve fabrikalarda kullanılan motorlar, her yüke ve kuvvete uyum sağlayacak şekilde dizayn edildi. Farklı güç seviyelerinde çalışabilen motorların kullanımı oldukça kolaydır. Kompakt özelliği ile az yer kaplayan motorlar, en sıcak ortamlardan dondurucu soğuklara kadar her türlü ortamda rahatlıkla kullanılabiliyor. En zorlu şartlarda dahi sorunsuz bir şekilde çalışabilen özel serilerin gücü 3 MW’a kadar çıkabiliyor.

Gösterilen: 1 ile 1 arası, Toplam: 1 (1. Sayfa)
Hemen Arayın
Hemen Arayın 0 (262) 745 01 35