B&R Panel

B&R Paneli otomasyon sistemlerinde sağladığı ergonomi ve konfor ile öne çıkar. Geniş görüş açısına sahip olan panel modelleri ile makine üretim sürecine ciddi bir katkı sağlayan paneller, sistem durumlarını kusursuz bir şekilde göstererek üretimin aksamamasını sağlar. Gıda endüstrisinden tekstil sektörüne kadar birçok farklı alanda kullanılabilen paneller makinelerin ihtiyaç duyduğu kullanılabilirlik düzeyini maksimuma çıkarır. Endüstriyel monitör seçenekleri sunan B&R markasının PC’leri genişletmek için kullandığı cihazlar, dokunmatik ekran veya tuşlu seçenekleriyle piyasada bulunur. En zorlu ortamlar için mükemmel seçenekler sunan B&R Paneli modelleri panel tabanlı kontrol imkanına sahiptir.

B&R Panelinin Öne Çıkan Özellikleri

Hareket kontrolü, HMI ve genel kontrolü tek bir cihazda birleştiren B&R, ölçeklenebilir performans aralığına sahiptir. Panel modelleri arasında bulunan C serisinde konveyör bant sistemi mevcuttur. Bu sistem, en karmaşık robotik CNC uygulamalarında dahi rahatlıkla kullanılabilir. Farklı ekran boyutlarıyla her türlü talebe etkili bir çözüm sunan marka, darbelere dayanıklı, sağlam çözümleriyle uzun yıllar kullanılabilecek ürünlere imza atıyor. Marka bünyesinde bulunan mobil paneller, kolay izleme ve işlem imkanı sayesinde otomasyon sisteminden alınan verimi katbekat arttırıyor. Uzaktan kumanda ile kontrol edilebilen sistemler entegre web tarayıcısı ya da VNC işlemcisi görevi de görebiliyor.

B&R Paneli Serilerinde Kontrol İşlevi

Kontrol işlevi olmadan da kontrol edilebilen panel sistemleri sunan B&R, Multitouch teknolojisi ile operatör terminali sistemini geliştiriyor. Gigabit Ethernet eklentisi bulunan sistemler kompakt ve çok yönlüdür. Ekran üzerinden görüntü yakınlaştırmak isteyen veya veri silmek isteyen operatörler, işlemlerini birkaç saniye içerisinde tamamlayabiliyor. Kenar koruması sayesinde sert kullanımlara karşı da güçlendirilen panellerin taşıma kol sistemine montaj edilebilmesi için entegrasyon bağlantıları vardır. Kişisel ayarları konfigüre etme imkanı bulunan panellerde konfigürasyon USB bellek üzerinden kolay bir şekilde kayıt altına alınır.

Gösterilen: 1 ile 1 arası, Toplam: 1 (1. Sayfa)
Hemen Arayın
Hemen Arayın 0 (262) 745 01 35