B&R PLC

Kontrol sistemlerini etkin bir şekilde farklı formlarda sunan B&R PLC’ler kutu ve panel denetleyici modelleri ile otomasyon sistemlerine yenilikçi bir yaklaşım getiriyor. Automation Studio'ya entegreli olan denetleyicilerde FDT/DTM teknolojisi kullanılır. Kısa yanıt süreleri ile ön plana çıkan denetleyiciler güvenlik teknolojilerinde entegre sistemler kullanır. Makinelerin verimliliğini artırmak amacıyla kurgulanan B&R PLC’lerde I/O sistemlerinin kullanımı oldukça kolaydır. Tüm fieldbus standartlarını destekleyen yapısı ile otomasyon sistemlerinde esneklik sunan mantıksal denetleyiciler en zor sistemlerin bile kolayca çalışmasını sağlar.

B&R PLC Modellerinin Avantajları

Sürücü sistemi entegrasyonu için özel boyutları bulunan B&R PLC’ler PC ekranı ve PC ünitesini mükemmel bir şekilde birleştirir. Dokunmatik ve tuşlu seçeneklere sahip olan serileri sayesinde her türlü ihtiyaca uygun bir çözüm üretir. Serilerde bulunan IP65 protection tasarımlar en zorlu makinelerin bile çok kolay bir şekilde çalışmasını sağlar. Çoklu makineler için tek bir çözüm sunan B&R PLC’ler böylelikle eğitim için harcanan zamandan dahi tasarruf edilmesini sağlar. İletişim problemlerini tam anlamıyla yok eden sistemler yazılım geliştirme maliyetini asgariye indirger. Esnek modülleri sayesinde her sektörde kullanılabilen mantıksal denetleyiciler Intel işlemcilerle makinelerden maksimum performans alınmasını sağlar.

B&R PLC Modellerinde Tasarruf

Tekrar tekrar kullanılabilen yazılım modülleri sayesinde yazılımsal giderlerden tasarruf edilmesini sağlayan B&R PLC’ler birçok projede kullanılabilir. Böylece hem maliyetten hem de vakitten tasarruf edilir. Otomatik kodlama özelliğine sahip olan sistemler makinelerin çok hızlı bir şekilde devreye girmesine yardımcı olur. Yeniden kullanılabilir özelliği ile otomasyon sistemlerinde verimlilik sağlayan B&R PLC’ler sistem desteklidir. Bu özellikleri ile hem makinelerin hem de sistemlerin geliştirilmesini çok daha kolay bir hale getirir. Sistem mühendisliği için kusursuz bir denetleyici sunan B&R markasının mantıksal denetleyicileri güvenilirlik, sağlamlık ve uzun süreli kullanılabilirlik sunar.

Gösterilen: 1 ile 5 arası, Toplam: 5 (1. Sayfa)
Hemen Arayın
Hemen Arayın 0 (262) 745 01 35