Control Techniques Motorlar

Otomasyon endüstrisinin ihtiyaçlarına uygun olarak AC motorlar, servo motorlar ve DC motorların üretimini yapan Control Techniques, üstün özellikli ürünleri ile otomasyon sistemleri için özgün çözümler üretiyor. Farklı uygulamalar ve çeşitli endüstriler için birinci sınıf çözümler sunan marka, geniş güç ve gerilim aralıklarına sahip olan motor seçenekleri ile üretim süreçlerinden alınan verimin maksimum seviyeye çıkarılmasını sağlıyor. Sunduğu yüksek performanslı motor kontrolü sayesinde üretim süreçlerinin kusursuz olmasına yardımcı olan marka, motorlarda sunduğu kullanım kolaylığı ile de ekstra avantaj sağlıyor. Geniş bir eklenebilir opsiyon modül yelpazesi ile esneklik sunan motorlar entegre programlanabilir otomasyon ve hareket kontrolüne sahiptir.

Control Techniques Motorlarının Özellikleri

Kompakt boyutları sayesinde alandan da tasarruf edilmesini sağlayan Control Techniques motorları, otomasyon ve hareket kontrolü sağlayarak kullanıcının her açıdan avantajlı olmasına yardımcı olur. Esneklik ve yüksek performans sunan servo motorlar ile de performansı üst düzeye çıkaran Control Techniques, uygulamanın ihtiyaç duyduğu çalışma alanına uygun segmentlere ayrılan motor türleri ile ihtiyaçlara en nitelikli yanıtları verir. Atımlı çalışma döngüsüne sahip olan servo motorlar boylamasına kesim makinelerinden alma ve yerleştirme gibi otomasyon işlemlerinin çok kolay bir şekilde gerçekleşmesini sağlar.

Control Techniques Motorlarında Çalışma Döngüleri

Uzun süreli hassasiyette çalışma ihtiyacı olan uygulamalar için tercih edilen servo motorlar, orta dereceli tepe momenti ve yüksek etkin moment ihtiyacını en iyi şekilde karşılar. Yüksek tepe noktaları ve orta dereceli RMS torku özellikleri ile birçok avantajı da beraberinde getiren servo motorlar sürekli çalışma döngüsü ile desteklenir. Sürekli çalışma döngüsü, yüksek hassasiyet gerektiren uygulamalar için ideal bir seçenek sunar. Çalışma döngüleri ile makinelerden alınan verimin katbekat artmasını sağlayan Control Techniques, otomasyon sistemlerine yenilikçi bir anlayış ile yaklaşır.

Gösterilen: 1 ile 1 arası, Toplam: 1 (1. Sayfa)
Hemen Arayın
Hemen Arayın 0 (262) 745 01 35