Control Techniques Sürücüler

AC, DC ve servo sürücüler ile otomasyon sektöründeki varlığını sürdüren Control Techniques, sektöre arz ettiği ürünler ile birçok endüstrinin otomasyon ihtiyacını karşılıyor. Binlerce sektörde rahatlıkla kullanılabilecek sürücü üretiminde bulunan marka kağıttan çelik fabrikalarına, komple hat kontrolünden kereste fabrikalarına kadar üretimin olduğu her alanda var olmaya devam ediyor. Endüstri lideri olmaya aday sürücü modelleri ile ürünlerini şirket içinde tasarlatan ve proje yönetimini yaptıran marka, kapsamlı yazılımları ve mühendislik desteği ile de kullanıldığı alanlarda yüksek oranda verimlilik sağlıyor.

Control Techniques Sürücü Özellikleri

Panel üretimi ile otomasyon endüstrisinin ihtiyaç duyduğu tüm bileşenleri bünyesinde bulunduran marka, birinci sınıf sürücü hizmeti vererek üretim süreçlerinin çok daha verimli şekilde sürdürülmesini sağlıyor. Sektörün otomasyon ihtiyaçları için sunduğu sürücü modelleri ile en iyi uygulama deneyimleri sunan Control Techniques, kalifiye tasarımcıların ellerinden çıkan sürücüler ile sistem bileşenlerinin kusursuz bir şekilde tamamlanmasını sağlıyor. Optimum performans için üretilen ürünler, uygulamaya özgü yazılım seçenekleri sayesinde ihtiyaçları tam olarak karşılıyor.

Control Techniques Sürücü Üretimi

Farklı ihtiyaçlar için sektöre arz ettiği sürücüler için rakipsiz seçenekler sunan marka, basit ve güvenilir motor kontrolü için ihtiyaç duyulan tüm donatıları bir arada barındırır. En basit ihtiyaçlardan ileri düzey gereksinimlere kadar; sektörün talebi olan her talebe yanıt verebilecek özellikteki sürücüler, güvenli moment kaplama ile uzun yıllar boyunca güvenle kullanılabilir. Kolay motor eşleştirme ve performans kontrolü sunan marka, son teknoloji enerji tasarrufu özellikleri sayesinde her açıdan tasarruf etmenizi sağlar. CanOpen, Ethernet, CAN, EtherCAT, Interbus-S, Profibus-DP, DeviceNet ve CTNet gibi iletişim seçeneklerine sahip olan marka sektöre arz ettiği ürünleri her sevkiyattan önce teste tabi tutarak kusursuz ürünlerin ulaşımını sağlıyor.

Gösterilen: 1 ile 15 arası, Toplam: 60 (4. Sayfa)
Hemen Arayın
Hemen Arayın 0 (262) 745 01 35