Diğer Panel Çeşitleri

Otomasyon sistemlerinin en önemli bileşenleri arasında bulunan paneller, operatörlerin hayatını kolaylaştırarak üretimden alınan verimin üst düzeye çıkmasını sağlar. Paneller sektörün ve kullanıcıların ihtiyaçlarına göre farklı özelliklere sahip olabilir. Kimi kontrol paneli farklı cihazlarla haberleşme imkanı sunar. Hızlı ve otomatik adres aktarma özelliğine sahip olan paneller, bu sayede işlemlerin çok daha hızlı bir şekilde gerçekleşmesine olanak tanıyor. PLC programına bağlantı imkanı sunan paneller, şeffaf mod özelliği ile uzaktan bağlantıyı mümkün hale getiriyor. Ethernet kablosu ile panele bağlanabilme özelliği, panel üzerinde düzeltmelerin yapılmasına olanak tanır.

Diğer Panel Modellerinde Bağlantı

Ethernet kablosu ile panel üzerinden PLC’ye program atmaya ve program çekmeye izin veren sistemlerde alarm, veri kaydı gibi bilgilendirme e-posta veya kısa mesaj gönderebilme özelliği de bulunabilir. Alarmları direkt olarak gönderme imkanı bulunan paneller, bunu yaparken de yalnızca alıcı ve gönderici e-posta adreslerinin yazılmasını sağlar. SMS olarak da alarmın gönderilebildiği paneller, üretimin sorunsuz bir şekilde çalışması için ihtiyaç duyulan en önemli kaynaklardan biridir. Otomasyon endüstrisinin sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlayan ürünler son derece kompakttır.

Diğer Panel Modellerinde Dil Desteği

Panellerin birden çok ülkede rahatlıkla kullanılabilmesi için farklı alfabelerdeki dillerin internet üzerinden çevrilmesine olanak tanır. Söz konusu dilleri Excel üzerinden çok daha basit bir şekilde çevirmek de mümkündür. Kolay ve açık yazılım entegresi sayesinde alınan verimim optimum seviyeye çıkmasını sağlayan paneller doğrudan yazıcı ile haberleşme imkanı da sunabilir. Fabrika yazılımları ile direkt haberleşme imkanı sunan paneller, veri çekiminde de aracısız sistemler sayesinde anlık canlı bilgilerin gönderilmesini ve alınmasını sağlar. Obje büyütme özelliği de bulunan kontrol panellerinde ekranda bulunan görsellerin kolay bir şekilde büyütülmesi mümkün hale gelir. Bunu yaparken de ürünlerin çözünürlüğü bozulmaz.

Gösterilen: 1 ile 10 arası, Toplam: 10 (1. Sayfa)
Hemen Arayın
Hemen Arayın 0 (262) 745 01 35