Emerson Sürücüler

Otomasyon endüstrisine sunduğu sürücü modelleri ile BSAP protokolünü destekleyen ürünler sunan Emerson, içerdiği Controlwave sistemleri ile endüstrideki sürücü ihtiyacını en iyi şekilde karşılıyor. Sıvı ve gaz akış bilgisayarları kontrollerinin sağlanmasına yardımcı olan sürücüler IP ve seri port bağları ile desteklendiği için operatör açısından da avantajlı özelliklere sahiptir. Eşleştirme işlevine sahip olan sürücüler, isim ve adrese göre sinyal etiketlerini okuma ve yazma işlevini destekler. Bu sayede insan gücünün yağabileceği hemen hemen tüm özellikler otomasyona bağlanarak zamandan, iş gücünden ve maliyetten tasarruf edilmiş olunur. Sinyal etiketlerini okuma ve yazma işlemini destekleyen yapısı ile ön plana çıkan sürücüler arşiv ve denetim izin verilerinin okunması adına faaliyet gösterir.

Emerson Sürücülerin Ön Plana Çıkan Özellikleri

Arşiv ve denetim izi verilerinin okunmasına imkan tanıyan sürücüler, analog ve dijital dizilere okuma ve yazma özelliğine de sahiptir. Güçlü yazılan işlem nesneleriyle yapılan işlemler konusunda proaktif olarak çalışan ürünler en zorlu endüstriyel ortamlara dayanacak şekilde dizayn edilir. Tüketici cihazlarının deneyimini sağlayan, sağlam yapılar üreten Emerson, modern kullanıcı deneyimi ile saha faaliyetlerinin de kolaylaşmasını sağlar. Modern kullanıcı deneyimi ile makinelerin sorunsuz çalışmasına olanak tanıyan sürücüler, güvenli paket seçenekleriyle modern kullanıcı deneyiminin tüm gereksinimlerini eksiksiz bir şekilde karşılar.

Emerson Sürücülerin Çeşitleri

Farklı valfler ve analog giriş sinyalleri için kolay bir şekilde yapılandırılma imkanı sunan evrensel sürücüler, başlatma modu tipi için dip anahtarının yapılandırılmasını sağlar. Elektrik kesintisinde dahi çalışmaya devam eden sürücüler, suya karşı dayanıklıdır. Besleme voltajının izlendiği sürücülerde düşük voltaj eşiğinin meydana gelmesi durumunda yeteri kadar güç süre sağlanır. Makinelerin çalışırken sorunları ekarte edebilmeleri için de özgün çözümler sunan Emerson, için loop ve fieldbus segment özelliklerini kullanarak sorunları hızlı bir şekilde doğrular. EXD-U00 sürücü modellerinde özel valf modül özelliği sunan marka, Alco Controls EXV'lerini emme regülatörleri, sıcak gaz baypas regülatörleri özelleştirir.

Gösterilen: 1 ile 5 arası, Toplam: 5 (1. Sayfa)
Hemen Arayın
Hemen Arayın 0 (262) 745 01 35