Fanuc CNC Parçaları

Paneller, input üniteler, kontrol kartları, kabinler, ekranlar ve çok daha fazlasının üretimini yapan Fanuc, CNC parçaları ile otomasyon sistemlerinin tamamlayıcı unsurlarını bir arada sunuyor. Üretim sektöründe arz edilen karmaşık ve hassas ürünlerin kusursuz bir şekilde üretilmesini sağlayan otomasyon sisteminin çalışmasına yardımcı olan CNC’ler bu özellikleri ile üretim aşamasında iş gücünden, enerjiden ve maliyetten büyük oranda tasarruf edilmesini sağlıyor. Bilgisayar desteği ile çalışan parçaların kusursuz bir şekilde işlevini sürdürmesi için parça üretimi yapan Fanuc, bu sayede seri üretimin sürekliliğini sağlıyor. CNC parçaları ile donatılan ana ürünler, makinelerin çalışması, durdurulması, takım değiştirilmesi, eksen hareketlerinin kontrol edilmesi gibi donatıları bir arada sunuyor.

Fanuc CNC Parçalarının Üretimi

Fanuc CNC parçaları, sistemin işleyişini pürüzsüz hale getiriyor. Bilgisayardaki kontrol ünitesi vasıtasıyla işlemlerin otomatik olarak gerçekleşmesini sağlayan ürünler, böylece seri üretimi mümkün hale getirir. Ahşap, plastik ve metal gibi ürünlerin işlenerek şekil verilmesini sağlayan CNC takım tezgahları, Fanuc CNC parçaları arasında yer alır. Bu tezgahlar nümerik programa göre çalışır. Bu nedenle takım tezgahlarına NC-Numerical Control adı da verilir. Tezgahlara bilgisayar kontrolünün eklenmesi için Computer Numerical Control torna tezgahları kullanılır. X ve Z eksenli olan takım tezgahlarında genel olarak iki temel eksen bulunur. Daha geniş işletme kapasitesine sahip olan tezgahlarda daha fazla eksen bulunabilir.

Fanuc CNC Parçalarının Programlanması

Programı durdurabilme özelliğine sahip olan CNC tezgahlarında değişim yapmak mümkündür. Birden fazla program için çalışma imkanının bulunduğu bu tezgahlar üretim sürecinin ayrılmaz bir parçasıdır. Güç kaynağı ile beslenen CNC’lerin kontrol ünitesi enerji kesintisi olması durumunda programın saklanmasını sağlar. Maksimum iş güvenliği için operatör müdahalesinin bulunmadığı sistemler A16B-1212-0871 PCB, POWER SUPPLY, A02B-0087-C208 14" COLOR, A16B-3200-0220 PROCESS MODULE, A16B-3200-0042 MAIN CPU, A06B-6076-H101 Robot Servo Amp, A05B-2316-C111 RJ2 Robot Cabinet ve A05B-2301-C335 R-J2 Controller gibi parçalar sayesinde otomasyon sistemlerinde mükemmellik sağlar.

Gösterilen: 1 ile 23 arası, Toplam: 23 (1. Sayfa)
Hemen Arayın
Hemen Arayın 0 (262) 745 01 35