Fanuc Motorlar

Üretim ve makine sanayinde, ihtiyaca uygun çözümler üreten Fanuc, farklı ihtiyaçlar için sunduğu farklı motor tipleri ile otomasyon sürecinin kusursuz işlemesine olanak tanır. İmalat gereksinimi ne olursa olsun her türlü talep için etkin bir çözüm sunan marka, fener mili, servo motorlar, tork motorlar ve çok daha fazlası ile hizmet kalitesini geniş bir kitleye ulaştırır. Alpha i serisi ile mükemmel düzeyde ivme sunan motorlar, yüksek hassasiyet gerektiren ve yüksek hızlı makinelerin oluşturulmasını sağlar. Besleme bakımından da oldukça hızlı olan Alpha serisinin iki farklı versiyonu vardır. Geniş tork aralığına sahip olan bu seri, 8.000 rpm'e kadar maksimum hız kapasitesine sahiptir.

FANUC Servomotors Beta İ Serisi

Farklı ihtiyaçlar için farklı çözümler sunan Fanuc, Beta i serisi ile yüksek performans sağlayan ve düşük maliyetli motorlar üretir. Beslenme eksenlerinden konumlandırma eksenlerine kadar birçok eksen üzerinde çalışan motorlar, çevre birimleri için ideal bir seçenek oluşturur. Orta seviyeli atalet ve hızlı ivme kapasitesine sahip olan motorlar, kusursuz dönüş özelliğine sahiptir. 6000 d/dk.'ya kadar maksimum hız performansı gösteren motorlar birçok sektörde güvenle kullanılabilir. Lineer motorlar LiS serisi ise doğrusal kuvvet itimini ön plana çıkaran Fanuc, yüksek sertlik sayesinde yüksek hızlanma imkanı sağlar. Çok kafa konfigürasyonu ile uzun strok ve yüksek kuvvet özelliği bulunan LiS serisi, yüksek hassasiyet özelliği ile doğrusal ölçeklerin uygulanmasına öncülük eder.

FANUC Motor Seçeneklerinin Avantajları

Optimum manyetik devre tasarımına sahip olan motorları ile otomasyon sistemi için büyük kolaylık sağlayan FANUC, düşük titreşimli ve yüksek mekanik hassasiyeti bulunan motorları ile de performans bakımından üst düzey bir verimlilik sağlar. Sarım anahtarlama ile yüksek hıza kadar sabit güç aralığına sahip olan motorlar, düşük hızda büyük tork çalışımı ile verimliliğin maksimum seviyeye çıkarılmasını sağlar. Sıvılar için delik milli özel modelleri de bulunan markanın soğutmalı motorları da mevcuttur. Yüksek verimlilik ile düşük ısı üretimi sağlayan motorlar, bu sayede uzun süre kesintisiz şekilde çalışan motorlardan yüksek oranda enerji tasarrufu yapılmasını sağlar.

Gösterilen: 1 ile 6 arası, Toplam: 6 (1. Sayfa)
Hemen Arayın
Hemen Arayın 0 (262) 745 01 35