Fanuc Sürücüler

En geniş yelpaze ve maksimum güvenilirlik mottosuyla otomasyon endüstrisine yenilikçi çözümler üreten Fanuc, yüksek performanslı sürücüler ile üretim makinelerinin, fabrikaların ve çok daha fazla sektörün ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılıyor. Her boyutta bulunan servomotor ve fener mili motorları ile tahrik sistemlerinin arzını gerçekleştiren marka, otomasyon sektöründeki en geniş pazara hitap etmenin haklı gururunu yaşıyor. Fanuc markasının kusursuz sonuçlarından faydalanmak isteyenler, ihtiyaçları için en uygun sürücü çözümlerini buluyor. Yüksek kaliteli ve üstün performanslı sürücü çeşitleri, iş parçası yüzeylerini sağlayacak şekilde dizayn edildi.

Fanuc Sürücü Modellerinde Tam Güvenlik için Güç Arızası Yedeklemesi

Güç arızası yedekleme modülleri ile elektrik kesintilerini bir sorun olmaktan çıkaran Fanuc, olası bir elektrik kesintisi durumunda iş mili ve servo eksenlerinin güvenli biçimde durdurulmasına ya da geri çekilmesine yetecek kadar enerji sağlayarak oluşabilecek olumsuzlukların engellenmesine yardımcı olur. Bu avantaj, iş parçasının, makinenin ve takımların hasar görmesini engeller. Eksen merkezi düşmesini engelleme özelliğine sahip olan Fanuc sürücüler, geri çekme, durma mesafesini azaltma ve iş milinin boşta çalışmasını engellemeye yardımcı olarak yüksek verimlilik sağlar. Enerji şarj modülüne sahip olan bu ürünler büyük servomotorlar ile donatılan büyük makineler için özel olarak tasarlanmıştır. Bırakılan enerjinin kondansatör modüllerinde depolanmasını sağlayan yardımcı donatıları ile enerjinin ivme için kullanılmasını sağlayan sürücüler, böylece elektrik tüketiminin dengelenmesine yardımcı olur.

Fanuc Sürücü Modellerinin Verimliliği

Yüksek derecede akıllı enerji tasarrufu yapılmasını sağlayan Fanuc sürücüler pik kapasitesinin yetersiz olduğu zamanlarda yenilenebilir enerji depo edilmesi ve kullanılması adına enerji şarj modülünü devreye sokar. Büyük servomotorların hızlanma sırasında desteklenmesini sağlayan bu sistem, makinelerin kusursuz bir şekilde çalışmasına yardımcı olur. Büyük pres makineleri gibi güçlü yapılarda enerjinin dengelenmesini sağlayan modüler özelliği bulunan sürücüler, otomasyon sistemlerinin vazgeçilmezleri arasındadır.

Gösterilen: 1 ile 5 arası, Toplam: 5 (1. Sayfa)
Hemen Arayın
Hemen Arayın 0 (262) 745 01 35