Festo PLC

Düşük maliyetli, güçlü ve kompakt yapısı ile otomasyon sistemlerinin önemli bir bileşeni olan Fetso PLC’ler IP20 koruma sınıfına sahip olan ürünleri ile handling teknolojisiyle üst düzeye çıkarıyor. Merkezi kontrol sistemi olarak dizayn edilen ürünler EtherCAT® ana kontrol birimi ve hareket kontrol birimi ile donatılmıştır. Otomasyon endüstrisindeki yenilikleriyle fabrikalar ve makinelerdeki üretim süreçlerini asgari düzeyde eforla gerçekleştirilmesini sağlayan ürünler PROFINET ve EtherNet/IP Bus Slave arabirimine sahiptir.

Fetso PLC Modellerinin Özellikleri

SoftMotion gibi entegre hareket fonksiyonlarına sahip olan Fetso PLC modelleri opsiyonel ekranları ile ihtiyaca göre özelleştirilebilen sistemler sunar. Yüksek performanslı kontrolör özelliğine sahip olan PLC sistemleri UL/CSA, C-Tick, IEC Ex sertifikalarına sahiptir. Geniş bir kapsama fonksiyonuna sahip olan ürün yelpazesi ana sistemlere kolay bir şekilde entegre edilebilen özellikleri sayesinde son derece işlevseldir. OPC UA istemci ve sunucu fonksiyonlarına sahip olan Festo PLC modelleri ana sistemlere çok kolay bir şekilde entegre edilebilir. Verimlilik açısından üstün performans sağlayan ürünler, endüstriyel ürünlerin robotize edilmesine yardımcı olur.

Fetso PLC Sistemlerinin Uygulanması

Sunduğu entegre çözümlerle otomasyon sistemlerine yenilikçi çözümler getiren Fetso, makineler ve üretim tesisleri için spesifik yazılım fonksiyonları sunar. Bu sayede her bir sektörün ihtiyacı en iyi şekilde karşılanır. Genel görevleri tamamıyla otomatize eden özel sistemi ile sistemsel süreçleri en iyi şekilde yürüten marka paletleme, selektif lehimleme ve wafer handling sistemleri ile modüler yapıdadır. Dijital ve analog giriş modülleri bulunan PLC sistemlerinin hareket kontrolü fonksiyonları içeren ve içermeyen kontrol sistemleri bulunur. Programmable Logic Controller ürünleri makinelerin kontrolü ve işlemlerin denetiminde insan gücünü en aza indirgeyerek otomasyon sistemlerinde makinelerin sorunsuz ve en hızlı şekilde çalışmasını sağlar.

!
Bu kriterlerde hiçbir ürün bulunmuyor.
Hemen Arayın
Hemen Arayın 0 (262) 745 01 35