Fidia CNC Parçaları

Bilgisayar destekli otomasyon sistemlerinin sorunsuz bir şekilde çalışabilmesi için ihtiyaç duyduğu sistemleri sunan CNC’ler endüstride yaygın olarak kullanılıyor. Üretimin yapıldığı her alanda rahatlıkla kullanılabilen bu sistemler üretim verimliliği sağlayarak zamandan, enerjiden ve işgücünden büyük ölçüde tasarruf edilmesini sağlar. Pres ileri, montaj, muayene ve kontrol, talaşlı imalar, fabrikasyon, malzemelerin taşınması ve kaynakçılık gibi alanlarda kullanılan Fidia CNC parçaları, kullanıldığı CNC tezgahlarında zamandan büyük ölçüde tasarruf ettirdiği için diğer yandan üretim kapasitesinin artmasını sağlar. Her zaman yüksek çalışma temposu ile işlev gören makineler, kalifiye insan ihtiyacına ihtiyaç bırakmayan otomasyon sistemleri ile yüksek hassasiyetli işlerde bile maksimum verimlilik sağlar.

Fidia CNC Parçalarının Avantajları

Fidia CNC parçaları, üretimde büyük ölçüde verimlilik sağlar. Manuel hareket, ayarlama ve ölçü kontrolü gibi alanlarda harcanan zamandan büyük ölçüde tasarruf edilmesini sağlayan ürünler malzeme, elektrik ve emek gibi tüm sarfiyatların minimuma indirgenmesini sağlar. Operatörden kaynaklanması muhtemel olan hataların da asgariye indirgenmesini sağlayan parçalar, uygun maliyetli ürünler sunar. Çünkü CNC sistem parçaları ile sürdürülen bir otomasyon sisteminde, mastar, şablon ve kalıp gibi ücreti yüksek olan ürünlerden faydalanmaya gerek kalmaz. Depolama açısından da büyük oranda tasarruf sağlatan ürünler son derece kompakttır ve az yer kaplar. Süratli parça imalatında bulunan Fidia, sadece programın ilgili bölümünde parça değişikliği yapılmasını sağlar.

Fidia CNC Parçaları ile Daha Uygun Maliyet

Programın tamamını değil, sadece ilgili bölümün parçalarının değiştirilmesini sağlayan Fidia CNC parçaları bu özellikleri ile CNC tezgahlarında esnek bir şekilde imalat yapılmasına olanak tanır. İş parçalarının aynı anda birden fazla yüzeyinin işlenmesini sağlayan parçaların merkezi 80’den fazla kesici kapasitesine sahiptir. Üretimde robot ve ekipman kullanımı sayesinde zaman kayıplarını ekarte eden sistemler, otomasyon sürecinin kesintisiz bir şekilde devam etmesini sağlar.

!
Bu kriterlerde hiçbir ürün bulunmuyor.
Hemen Arayın
Hemen Arayın 0 (262) 745 01 35