Ge Fanuc PLC

Maksimum kalite, minimum işleme süreleri otomasyon sistemleri için lider PLC’ler üreten Fanuc, yüksek değerli ürünleri farklı sektörlerin ihtiyacı için özelleştiriyor. Güçlü işlevselliğe sahip PLC ürünleri ile en basit makinelerden en kompleks ürünlere kadar birçok makinede sorunsuz bir şekilde otomasyon sistemlerini kullanmasını sağlıyor. Motorlar, kontroller, kablolar ve çok daha fazlasıyla otomasyon endüstrisinin ihtiyaç duyduğu tüm çözümleri tek bir noktadan sağlayan marka, kullanımı kolay ve hızlı programlanabilen ürünlerle üretimden maksimum verimlilik alınmasını sağlar. Kısa süre döngüsü garantisi ile insan gücünün harcayacağı zamanın katbekat azının harcanmasına yardımcı olan marka, maksimum kalitedeki durus, series 5, series 90-70, series 3, versamax plc gibi sektörün serileriyle otomasyon ihtiyacını karşılar.

GE Fanuc PLC Modellerinin Geliştirilmiş Özellikleri

Yenilenmiş arayüz özellikleri ile işlemleri çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştiren Fanuc, iFIX 5.0 Workspace and Database Manager, Microsoft Office’in son sürümünde kullanılan arayüzün özelliklerini sektöre arz ediyor. Birçok avantajı bulunan geliştirilmiş arayüz özellikleri ile en sık kullanılan araçlara çok daha hızlı bir şekilde ulaşılması amaçlanıyor. Daha yetkin bir analiniz yapılabilmesi için istatistiksel araçlar sunan marka, grafiksel ve gerçek zamanlı araçlar sunuyor. İleri düzey istatistik araçları ile PLC’lerden optimum verimlilik alınmasını sağlayan marka, Entegre Proficy Historian ile ileri teknik yönetimi sağlıyor.

GE Fanuc PLC Modellerinde Öne Çıkanlar

X-Bar, R-Bar, S-Bar, histogram, logaritmik grafikler gibi üst düzey istatistik araçları ile sektörün ihtiyaçlarını en verimli şekilde karşılayan GE Fanuc, operatörün arşivlenen verilerde de ileri düzeyde analiz yapmasına olanak tanıyor. Kolay bir şekilde Historian tanımının yapılmasını sağlayan sistemlerde SQL uygulamasına ihtiyaç duyulmadan tarihsel verilerin de tıpkı gerçek erilermiş gibi grafiğe dönüştürülmesi sağlanıyor.

Gösterilen: 1 ile 7 arası, Toplam: 7 (1. Sayfa)
Hemen Arayın
Hemen Arayın 0 (262) 745 01 35