Hakkımızda

Vizyonumuz;

Ülkemizde elektronik kart ve sistem bakım mühendisliği konularında bakım/onarım standartlarının oluşturulması ve yerleştirilmesinde öncülük etmek.

Misyonumuz;

Milli sermayenin korunması için endüstriyel ürünlerin orjinal parçalar ile tamirlerini, garantili ürün satışlarını yaparak sektörümüzün büyük ekonomik kayıplar yaşamasını engellemek; teknik, hızlı ve kaliteli hizmet sağlayarak sürekli güvenebileceğiniz çözüm ortağınız olmak. Amacımız en büyük değil, en iyi olmaktır.

Hakkımızda

     Almanya'nın Düsseldorf kentinde yer alan IK INDUSTRY GmbH, 2009 yılında Gebze'de IK Endüstri Ltd. Şti. olarak ikinci şubesini açmıştır. Başta Amerika, Japonya, Çin, İngiltere, Fransa, Polonya, Hollanda, Rusya olmak üzere, tüm dünyaya 20 farklı endüstriyel markada, yüzlerce farklı ürün çeşidi ile sıfır ve garantili ikinci el ürün satışı yapmaktadır. 

     Almanya ve Türkiye stoklarında toplam 10,000 adede varan, satışa hazır yedek parça ve ürün çeşitliliği ile en geç bir-iki gün içerisinde müşterilerimize hızlı ve ekonomik teslimat sağlamaktayız. 

     Firma politikamız gereği, milli sermayenin korunması amacı ile garantili endüstriyel ürün satışlarımızla, sektörümüzün büyük ekonomik kayıplar yaşamasını engelliyoruz. Ayrıca fabrika otomasyonu alanında, yurt dışından tüm gümrük işlemleri dahil müşteriye özel anahtar teslim sistem veya makine getirtip yerinde kurulumunu yapabilmekteyiz. 

    Sanayi sektörümüzde çalışan sistem veya makinelerin %90'ının ortalama 10 yaşını aştığı düşünüldüğünde, bu sistemlere yapılacak yedekleme maliyetleri ciddi oranda artmaktadır. Üretici firmalar 10 yıllık ürünlerin yenisini üretmediklerinden, kullanıcıyı yeni sistemleri almaya ya da yüksek yedekleme maliyetlerine mahkum etmektedirler. Ülke sermayemizin korunmasını ve üretimde sürekliliği amaçlayan firmamız, makine yaşı ne olursa olsun sanayi sektörüne ekonomik, garantili ve hızlı çözümler sunmaya devam etmektedir. 

 Başlıca faaliyet alanlarımızda, konularında uzman, yurt dışı eğitimli kadromuzla 7/24 hizmet vermekteyiz;

- Endüstriyel Ürün ve Yedek Parça Satışı
- Garantili ve Orjinal Yedek Parça Kullanılarak Yapılan Tamir İşlemleri
- Genel Fabrika Otomasyonu, Anahtar Teslim Sistemler

- Teknik Destek
 

Sık Sorulan Sorular

 • Türkiye içinde 2-4 iş günü
 • DHL Standard Kargo ile;

  •  Avrupa ülkeleri için 5-9 iş günü
  • Avrupa dışından ülkeler için 10-21 iş günü

  DHL Express Kargo ile;

  •  Avrupa ülkeleri için 1-2 iş günü
  • Avrupa dışından ülkeler için 3-6 iş günü

  Ürünü kolayca bize geri gönderebilirsiniz.
  Lütfen göndermeden önce bizimle iletişime geçiniz.

  Gerekirse, size bir onarım veya değiştirme hizmeti sunuyoruz.
  Ürünü aldıktan ve inceledikten sonra, onarım veya değiştirme seçeneği yoksa ücretinizi geri iade alabilirsiniz.

  İade durumunda, lütfen fatura/proforma/irsaliye veya iade belgesini pakette iade nedeniyle birlikte gönderiniz. Talebiniz üzere iade belgesini e-posta ile alabilirsiniz.

  Önemli Not:
  Lütfen ürünü nakliye için güvenli bir şekilde paketleyiniz.

  Orijinal Kutulu ve Mühürlü Gönderiler İçin Önemli Not:
  Mührü veya ambalajı açılmış ürünler geri iade alınmaz. Lütfen iade ederken ambalajının açılmamış veya mührünün açılmamış olduğuna dikkat ediniz.

  Hesap satın alırsanız, e-posta ile bizimle iletişime geçebilir ve resmi bir sipariş gönderebilirsiniz. Bu derhal kontrol edilecek ve şartlar yerine getirilirse, aldığınız ürünleri hesabınıza alacaksınız. Ödeme süresi, malların alınmasından sonra 14 gündür.

  Bir yurtiçi veya yurtdışı transferi için, banka bilgilerimizi sipariş onayının alt kısmında görebilirsiniz. Ayrıca e-posta ile banka bilgilerimizi talep edebilirsiniz. Lütfen her zaman fatura numaranızı ve SWİFT kodunu yazılı olarak bildiriniz.

  Hemen Arayın
  Hemen Arayın 0 (262) 745 01 35