Heidenhain CNC Parçaları

PWM interface ve operator panel gibi CNC sisteminin vazgeçilmez parçalarıyla üretim yapan Heidenhain, CNC sistemi için gerekli olan tüm teknik ve donanımsal aksamı bir arada sunar. Hassas ve seri imalatlarda gösterdiği üstün başarı ile otomasyon sisteminin vazgeçilmezi olan CNC’ler üretimde tekrarlama ve pozisyonlama seçeneği sunarak yüksek verimlilik elde edilmesini sağlar. Parça imalatının geçiş süresini saniye bazında kısaltan ürünler, kalite kontrol işlemlerinin de çok daha verimli şekilde yapılmasını sağlar. Denetim, üretim planı ve takip sisteminin çok daha basit bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlayan Heidenhain CNC sistemleri, parça değişimleri ve uygun bakımla uzun yıllar boyunca kullanılabilir.

Heidenhain CNC Sistem Parçalarının Özellikleri

Heidenhain CNC sistem parçaları, ek aparat ihtiyacı duymadan sisteme kolayca monte edilebilirler. Tek bağlamda birden fazla işin yapılmasına olanak sağlayan sistem parçalarının kalitesi ve ömrü neredeyse aynıdır. Yüksek tempolu çalışma tezgahı ile otomasyon sistemlerinde maliyet, enerji ve iş gücü tasarrufu sağlayan sistemler, kompakt tasarımının yanı sıra programlanabilir özelliği ile operatörden kaynaklanan sorunların oluşma ihtimalini dahi ortadan kaldırır. İşleme zamanını kısaltan yapısı ve hız aralığı değiştirme özelliği bulunan CNC sistemlerinde teknolojide yaşanan gelişmelerin tezgaha aktarılması mümkün hale gelir.

Heidenhain CNC Sistem Tezgahları

CNC yatay torna, c eksenli CNC torna, CNC torna tezgahları, CNC metal işleme, CNC freze tezgahı, ahşap işleme CNC/siensi oyma makinesi, CNC/siensi dik işleme merkezi ve CNC torna c eksen gibi tezgahlara sahip olan sistemler kaliteli operasyonun ayrılmaz parçasıdır. Otomotiv sektöründen uçak sanayisine kadar birçok sektörde kullanılabilen sistemler, üretim sürecinin her aşamasını daha verimli hale getirir. Uzun ömürlü parçaları ile sistemde bozulan veya ömrü dolan parçaların değiştirilerek maliyet tasarrufu yapılması da mümkündür.

Gösterilen: 1 ile 6 arası, Toplam: 6 (1. Sayfa)
Hemen Arayın
Hemen Arayın 0 (262) 745 01 35