INDRAMAT Sürücüler

Indramat sürücü modelleri, otomasyon endüstrinin ihtiyaçlarına en iyi şekilde yanıt verecek biçimde tasarlandı. Yüksek güçlü mikro kontrolcüler ile donatılan sürücüler, dijital giriş ve çıkış birimlerinin yanı sıra enkoder simülasyonuna sahiptir. İleri tork kontrolü, harici ivmelenme kontrolü, pozisyonlama, dijital senkronizasyon, adım motoru simülasyonu, elektronik kam ve parametrik kontroller gibi birçok bileşene sahip olan sürücüler, ivmeleme ve yavaşlama ayarları ile de makinelerin kusursuz bir şekilde çalışmalarına yardımcı oluyor. Acil duruş ve zaman ayarı ile olası bir olumsuzluk anında sistemin hasarsız bir şekilde korunmasını sağlayan sürücüler, hız sınırlaması seçeneğiyle de geleceğin işlevsellik ve performans beklentilerini üst düzeye çıkarıyor.

Indramat Sürücü Modellerinde Esneklik

Kısa çevrim süreleri ve esneklik özellikleri ile ön plana çıkan Indramat sürücü modelleri, artan güç yoğunluğu ve enerji verimliliği sayesinde geniş bir tork aralığını kapsar. Yeni uygulama fırsatlarının oluşmasını sağlayan sürücüler, kontrol cihazları ile uyumludur. Ağ bağlantılı üretim tesislerinde bir veri kaynağına dönüşen sürücüler, motordan okunan değerlerin depolanmasına da yardımcı olur. Tork hassasiyetini artıran özellikler ile tolerans ağırlığını düşürmeye yardımcı olan sürücüler motorların güvenli bir sensör olarak da kullanılmasını sağlar. Bir sürücüden beklenilen tüm özellikleri bünyesinde barındıran Indramat, otomasyon endüstrisindeki büyük oyunculardan biridir.

Indramat Sürücü Modellerinin Optimize Edilmesi

Optimize edilen elektromanyetik tasarıma sahip olan Indramat sürücü modelleri yüksek ivmeli ve dinamikli bir performans sağlar. Optimize edilen dönme teknolojisi ile birlikte iç kayıp oranının azalmasına yardımcı olan sistemler, bir yandan enerji verimliliğini arttırırken diğer yandan maliyetlerin düşmesine yardımcı olur. Düşük maliyetle yüksek verimlilik oluşturan Indramat sürücü modelleri kompakt tasarımları sayesinde az yer kaplar. Sürücülerin kompakt tasarımı motorda daha fazla boşluğun oluşmasını sağlar. Bu da daha yüksek performansın elde edilmesini sağlar.

Gösterilen: 1 ile 40 arası, Toplam: 62 (2. Sayfa)
Hemen Arayın
Hemen Arayın 0 (262) 745 01 35