Endüstriyel PC

Bu bölümde; Siemens, Heidenhain ve daha bir çok sektörel öncü markanın Endüstriyel PC ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Endüstriyel Bilgisayarlar; Otomotiv üretim tesislerinden petrol rafinerilerine kadar endüstriyel bilgisayarlar birçok endüstrinin çalışma şeklini değiştirmektedir. Geçmişte, bu tür endüstrilerde kullanılan bilgisayarlar genellikle yüksek sıcaklıklara, toza, kimyasallara ve düşürülmeye dayanacak şekilde tasarlanmadığından kısa ömürlüdürler. Bununla birlikte, tasarımları, konutları ve askeri sınıf bileşenleri nedeniyle, endüstriyel bilgisayarlar geleneksel ticari sınıf muadillerine göre çok daha yüksek ve daha düşük çalışma sıcaklıklarına dayanabilir. Endüstriyel bilgisayarlar sızdırmaz ve su geçirmez, şok ve titreşime dayanıklıdırlar.

Endüstriyel otomasyon ve kontrol teknolojisi, üretim süreçlerini kontrol etmek, optimize etmek, karar vermek, zamanlamak ve yönetmek için kullanılır. Ürün çıktısını ve kalitesini iyileştirmenin yanı sıra maliyetleri düşürür ve güvenliği artırır.

Endüstriyel PC'ler , hem esneklikleri hem de zorlu ortamlara dayanma yetenekleri nedeniyle endüstriyel otomasyon kontrol üniteleri olarak iyi bir uyum sağlar.

Endüstriyel bilgisayar teknolojisindeki ilerlemeler, daha akıllı fabrika süreçlerine ve makineler ve süreçler arasında daha fazla bağlantıya yol açtı. Bugünün fabrikaları, mümkün olan en düşük üretim maliyetleri ile en yüksek üretim miktarını sağlayabilen donanıma ihtiyaç duymaktadır.

Gaz, petrol ve petrokimya endüstrisi de dahil olmak üzere bazı endüstrilerin toplam üretim maliyetlerinin% 30-50'sine varan enerji maliyetleri vardır. Fabrika bilgisayarları, fabrika ekipmanını mümkün olan en az enerji kullanırken optimum seviyelerde çalışacak şekilde düzenlemek için kullanılabilir. Bu hem kalite hem de tutarlılık sağlar, yani kusurlu ürünler üretmek için daha az enerji harcanır. Fabrika bilgisayarları bakım tahmininde eşit derecede önemlidir.

İkinci el ürün satışı yaparken mevcut test düzeneklerimizde satın alınan ürünün denenmesi mümkün ise deneyip, müşterilerimiz eğer isterlerse test video kaydını da gönderiyoruz. Endüstriyel PC ve diğer malzemeleri sipariş ederken en erken sürede elinize ulaşması için aynı gün kargoladığımız ürünler, en geç 3 iş günü gibi kısa bir sürede size ulaşmaktadır.

Gösterilen: 1 ile 13 arası, Toplam: 13 (1. Sayfa)
Hemen Arayın
Hemen Arayın 0 (262) 745 01 35