Endüstriyel PC

Bu bölümde; Siemens, Heidenhain ve daha bir çok sektörel öncü markanın Endüstriyel PC ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Endüstriyel Bilgisayarlar; Otomotiv üretim tesislerinden petrol rafinerilerine kadar endüstriyel bilgisayarlar birçok endüstrinin çalışma şeklini değiştirmektedir. Geçmişte, bu tür endüstrilerde kullanılan bilgisayarlar genellikle yüksek sıcaklıklara, toza, kimyasallara ve düşürülmeye dayanacak şekilde tasarlanmadığından kısa ömürlüdürler. Bununla birlikte, tasarımları, konutları ve askeri sınıf bileşenleri nedeniyle, endüstriyel bilgisayarlar geleneksel ticari sınıf muadillerine göre çok daha yüksek ve daha düşük çalışma sıcaklıklarına dayanabilir. Endüstriyel bilgisayarlar sızdırmaz ve su geçirmez, şok ve titreşime dayanıklıdırlar.

Endüstriyel otomasyon ve kontrol teknolojisi, üretim süreçlerini kontrol etmek, optimize etmek, karar vermek, zamanlamak ve yönetmek için kullanılır. Ürün çıktısını ve kalitesini iyileştirmenin yanı sıra maliyetleri düşürür ve güvenliği artırır.

Endüstriyel PC'ler , hem esneklikleri hem de zorlu ortamlara dayanma yetenekleri nedeniyle endüstriyel otomasyon kontrol üniteleri olarak iyi bir uyum sağlar.

Endüstriyel bilgisayar teknolojisindeki ilerlemeler, daha akıllı fabrika süreçlerine ve makineler ve süreçler arasında daha fazla bağlantıya yol açtı. Bugünün fabrikaları, mümkün olan en düşük üretim maliyetleri ile en yüksek üretim miktarını sağlayabilen donanıma ihtiyaç duymaktadır.

Gaz, petrol ve petrokimya endüstrisi de dahil olmak üzere bazı endüstrilerin toplam üretim maliyetlerinin% 30-50'sine varan enerji maliyetleri vardır. Fabrika bilgisayarları, fabrika ekipmanını mümkün olan en az enerji kullanırken optimum seviyelerde çalışacak şekilde düzenlemek için kullanılabilir. Bu hem kalite hem de tutarlılık sağlar, yani kusurlu ürünler üretmek için daha az enerji harcanır. Fabrika bilgisayarları bakım tahmininde eşit derecede önemlidir.

İkinci el ürün satışı yaparken mevcut test düzeneklerimizde satın alınan ürünün denenmesi mümkün ise deneyip, müşterilerimiz eğer isterlerse test video kaydını da gönderiyoruz. Endüstriyel PC ve diğer malzemeleri sipariş ederken en erken sürede elinize ulaşması için aynı gün kargoladığımız ürünler, en geç 3 iş günü gibi kısa bir sürede size ulaşmaktadır.

Siemens Endüstriyel Pc

İnovatif, esnek, avantajlı ve uzun vadeli kullanım imkanı sunan Siemens Endüstriyel PC’ler üretim tesislerinde ve fabrikalarda kullanılarak otomasyon sistemleri sayesinde üretim sürecindeki tüm zorlukları aşıyor. Fabrikalarda ve üretim tesislerinde çalışma sürecinin süresini minimuma indirgeyen sistemlerde SCADA yazılımı kullanılıyor. SCADA yazılımı yedekleme ve akıllı tanılama sistemi kullanılıyor.

Siemens Endüstriyel PC’lerde Yedekleme ve Akıllı Tanılama

Yedekleme sistemi dahilinde UPS, sabit disk ve sunucu imkanı sağlanıyor. Veri kullanılabilirliğini artıran yazılım, yüksek sistem avantajıyla otomasyonun en önemli bileşenlerinden biri haline geliyor. Kestirimci bakıma imkan sağlayan akıllı tanımlama özelliği, duruş sürelerini azaltarak makinelerden optimum verim alınmasını sağlıyor. Yenilikçi kontrol çözümleri için akıllı sistemleri bünyesinde barındıran Siemens endüstriyel PC’ler SIMATIC sistemi ile kontrol edilir. Ek olarak S7-1500 Gelişmiş Kontrolör sistemini de içeren PC’ler arıza emniyetli kontrol sistemi ile tüm süreçlerin kontrol altına tutulmasını sağlıyor.

Tablet Formatında Siemens Endüstriyel PC

Teknolojinin tüm imkanlarını seferber eden Siemens endüstriyel PC’ler tablet formatında da sunulabiliyor. Maksimum otomasyon entegrasyonu yapabilen tablet formatındaki PC’ler uzaktan yönetim imkanına sahip oluyor. Sıralı işlem desteği ile kullanıldığı alanlarda ideal bir çözüm sunan PC’ler verilerin iletişimi, işlenmesi ve verilerin oluşumu için gereklidir. Geliştirilmiş görselleştirme yazılımına da sahip olan PC’lerde esnek paketlerle inovasyon yapılabilir. Tekil sistemler için izleme çözümü ve kontrol desteği sunan geliştirilmiş görselleştirme yazılımına sahip olan PC’ler e-posta iletişimine de olanak tanıyor.

Siemens Endüstriyel PC Modelleri ile Otomasyon

Akıllı otomasyon için ideal çözümler sunan Siemens, esnek geliştirme seçeneklerine sahip olan endüstriyel PC’leri ile üretim süreçlerindeki verimliliği arttırıyor. Güvenilir ve güçlü donanımlara sahip olan PC’ler makine operasyonu, kalite denetimi, kod okuması ve proses kontrolü imkanı sunarak endüstriyel görüntü işlemleri için kusursuz seçenekler sunar.

Gösterilen: 1 ile 13 arası, Toplam: 13 (1. Sayfa)
Hemen Arayın
Hemen Arayın 0 (262) 745 01 35