Keb Sürücüler

Güvenilir sürücüleri ile otomasyon sektörünün birçok alanında kullanılabilen KEB sürücüler, makineler ve üretim tesisleri için yüksek verimlilik sağlar. Otomasyon sistemine entegre edilen tahrik teknolojisi ile makinelerin çok daha verimli çalışmasını sağlayan marka, sürücülerin yanı sıra motorlar ve dişliler gibi birçok ürünü de otomasyon sektörüne arz ediyor. Rüzgar enerjisi, emobilite ve otomotiv sektörlerine hizmet veren marka, farklı serileri ile otomasyon endüstrisindeki ihtiyaçlara en verimli şekilde yanıt veriyor.

Keb Combivert F6 Serisi

En yeni sürücü teknolojisini kullanan Keb, performans odaklı ve esnek ünitelerle soğutucu, kontrol kartı ve farklı iletişim seçenekleri sunuyor. Combivert F6 EtherCAT VFD serisi ile HP ile sunulan farklı bir sürücü modeli arz eden marka, gerçek zamanlı Ethernet erişimi sunar. EtherCAT, STO ve çift kanallı evrensel kodlayıcı arabirimi ile üst düzey teknoloji ile geliştirilen ürünler dünya çapındaki en zor uygulamalar için özel olarak geliştirilmiştir. Konumlandırma ve kalite hassasiyetinde en yüksek ihtiyaçların uygulamasını yapan marka, kompakt ve düşük ağırlık ihtiyacı olan uygulamalar için kalıcı çözümler sunar. Almanya’da üretilen sürücüler elektronik olarak anahtarlanmıştır.

Combivert F5 ve F6 İnvertör Serisi

Keb Combivert F5 ve F6 İnvertör Serisi 1200 HP’ye kadar farklı sürücü seçenekleri sunar. Yapılandırılabilir özelliklerinin yanı sıra esnekliği ile de ön plana çıkan ürün, soğutucu, kodlayıcı ve iletişim portları ile otomasyon sisteminde yenilikçi çözümler sunar. Gerçek zamanlı iletişim teknolojisi sunan Keb, serilerinde gelişmiş SIL3 güvenlik işlevselliği sunar. EtherCAT, EtherNet / IP, Profinet ve Powerlink iletişiminde aynı donanımdan desteklenen ürünler, yüksek performans gösteren servo uygulamalar için idealdir. Optimum verimlilik için üniversal düşük voltajlı sürücü seçenekleri sunan marka, otomasyon sistemleri için verimli ve uygun maliyetli çözümler sunar.

!
Bu kriterlerde hiçbir ürün bulunmuyor.
Hemen Arayın
Hemen Arayın 0 (262) 745 01 35