Kollmorgen Sürücüler

Optimum tork, geniş döner, doğrusal konumlandırma gibi özelliklere sahip olan Kollmorgen sürücüler, otomasyon sistemlerindeki farklı ihtiyaçlar için optimum çözümler sunar. Bünyesindeki farklı serilerle sürücü ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan marka, global çapta en ileri kontrol teknolojilerini kullanır. En basit işletmeye alma imkanı ile otomasyon endüstrisine çağ atlatan ürünler kompakt ambalajlama içeren geniş bağlanabilirlik seçenekleri sunar.

Kollmorgen AKD Serisi

AKD serisi ile esnek, her türlü uygulamaya kolay entegre edilebilen sistemler sunan Kollmorgen, makinelerin sorunsuz ve kesintisiz bir şekilde çalışmalarına yardımcı olur. Makinelerin kusursuz çalışması için tak çalıştır işletme mantığını kullanan marka, sınıfının en iyisi servo bileşenlerini kullanıcılar için sunar. Güç seviyeleri, etkin performans ve kusursuz iletişim seçenekleri sunan Kollmorgen sürücüler, programlama dilinde programlanabilir hareket kontrolü dahiliyle işlem görür. AKD BASIC serisi sürücüler WorkBench gelen BASIC programlama dilinde programlama yapabilir. Kompakt tasarımı ile optimum fayda sağlayan ürünler, konumlandırıcıları doğrudan tahrik etmek içinse devamlı olarak 1,5 ila 10 Amper RMS/faz'lık çıkış akımının üretimini sağlar.

Kollmorgen S700 Serisi

Karmaşık görevler için özel olarak üretilen Kollmorgen S700 Serisi, geniş işlevselliğe sahiptir. Bu özelliği ile en karmaşık makinelerde bile rahatlıkla kullanılabilen sürücüler, Ethernet bağlantısı sayesinde EtherCAT® ile SynqNet™ ile rahatlıkla kullanılabilir. Çift eksenli teknolojiye sahip olan ürünler tüm yerleşik güvenlik seçeneklerini genişletme imkanına sahiptir. Otomasyon endüstrisinin lider konumunda bulunan Kollmorgen sürücüler, yüksek enerji verimliliği sağlayarak hem enerjiden hem de maliyetten tasarruf edilmesini sağlar. Farklı ihtiyaçlar için farklı seri tipleri de bulunan marka 2G Motion System, AKD2G Servo Tahrik, AKD® Servo Sürücü, AKD PDMM®, AKD® BASIC Programlanabilir Sürücüler, AKD-N Servo Sürücü, S300 Servo Sürücü ve S700 Servo Sürücü serileri ile sektörün ihtiyaçlarını karşılar.

!
Bu kriterlerde hiçbir ürün bulunmuyor.
Hemen Arayın
Hemen Arayın 0 (262) 745 01 35