Kullanıcı Politikası

ikindustry.com.tr internet sitemize girmeniz ve/veya internet sitesini kullanmanız aşağıdaki şart ve koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. İnternet sitesine girmeniz ve/veya işbu internet sitesini ve/veya işbu internet sitesindeki bilgileri kullanmanızdan kaynaklanan doğrudan ve/veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müsbet, her türlü zarardan Ik Industry Ldt. Şti. yönetim kurulu üyeleri, yöneticileri, çalışanları ve bu sitede yer alan bilgileri hazırlayan kişiler sorumlu tutulamaz.

Ik Industry Ltd. Şti. İşbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, bilgi, ürün, siteyi kullanma koşullarını önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirebilir, düzeltebilir ve/veya çıkartabilir, siteyi yeniden düzenleme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır.

İşbu internet sitesinde yer alan, bunları içeren ama bunlarla sınırlı olmayan tüm malzemeler Ik Industry Ltd. Şti mülkiyetindedir, bu malzemelere ilişkin telif hakkı ve/veya diğer fikri mülkiyet hakları ilgili kanunlarca korunmaktadır, bu malzemeler ve dokümanlar izinsiz kullanılamaz, elde edilemez ve değiştirilemez.

İşbu internet sitesindeki malzemeler ve dokümanlar hiç bir surette değiştirilemez, çoğaltılamaz ve yeniden yayınlanamaz.

İşbu internet sitesine ilişkin sistemde oluşabilecek sorunların tespit edilebilmesi ve giderilmesi, internet sitesinin ve sistemin iyileştirilmesi ve geliştirilmesine yönelik olarak siteye erişmek için kullanılan internet servis sağlayıcısının adı ve Internet Protokol (IP) adresi, siteye erişilen tarih ve saat, sitede bulunulan sırada erişilen sayfalar ve siteye doğrudan bağlanılmasını sağlayan web sitesinin internet adresi gibi birtakım bilgiler toplanabilir.

Daha fazla bilgi için kişisel verilerin korunması sayfasını inceleyebilirsiniz. 

Hemen Arayın
Hemen Arayın 0 (262) 745 01 35