Lauer Panel

WOPITX550KTC WOP-iT X 550 ktc, PCS9000 PCS 9000 + PCS 8010 + PCS 8120, PCS Plus Interbus PCS 090.i PCS090.i gibi farklı serileri ile otomasyon sektörünün ihtiyaçlarını ideal bir şekilde karşılayan Lauer, kompakt dizayna sahip olan ürünleri ile kendinden açıklamalı tasarımları sektöre arz ediyor. Giriş tuşu bulunan paneller farklı kurulum imkanlarına da sahip oluyor. Kapsamlı grafik ve metin modu bulunan ürünlerin ekranları da kontrast ayarlamalıdır.

Operatör panelleri, aslında makinenin en önemli kısımlarından bir tanesidir. Aynı zamanda da makinenin dış makyajıdır. HMI özellikleri ve tasarımı, hedef kullanıcının tüm makineyi veya sistemi kabul etmesinde en önemli kriterleri barındırabiliyor. Son yıllarda operatör paneli kullanımı, ucuzlayan teknolojilerin yardımıyla neredeyse tüm makinelerde görsellik veya kullanıcı hatasını azaltmak amacıyla artmaya başladı. Çoğu makinenin veya sistemin olmazsa olmazları arasına girmeyi başardı.

Lauer Panel Modellerinin Özellikleri

Son teknoloji Ar-Ge kapsamında her geçen gün daha fazla teknik özelliğe sahip olan Lauer, en iyi HMI ile otomasyon sektörünün ihtiyacı olan kontrol sistemlerine imzasını atar. Fabrikaların ve üretim makinelerinde ihtiyaç duyulan bir taleplere yanı verebilecek özelliklerde donatılan ürünler, üstün yazılım teknolojisi ile kullanıcıların projelerden tam kapsamlı olarak yararlanmasını sağlar. Kolay yazılım kullanımı sayesinde operatörlerin işini kolaylaştıran ürünler açık platform özelliği ile farklı yazılımlarla geliştirilme özelliğine de sahiptir. Windows tabanlı yazılımlar, ürünlerin diğer marka ve modellerle kusursuz bir şekilde uyum içinde çalışmasını sağlar.

Lauer Panel Modellerinin Ekran Boyutları

Geniş ekran seçeneği ile kullanıcıların ürünün işlevselliğinden tam olarak yararlanmasını sağlayan Lauer, diğer cihazlar ile farklı protokollerde iletişime geçebilme imkanına sahiptir. Otomatik adres aktarma özelliğine sahip olan paneller PLC programına kolay bir şekilde bağlanarak kullanıcılara üst düzey kullanıcı tatmini yaşatır.

!
Bu kriterlerde hiçbir ürün bulunmuyor.
Hemen Arayın
Hemen Arayın 0 (262) 745 01 35