Lenze Sürücüler

IP20 ve IP31 koruma dereceleri için tasarlanan Lenze sürücü modelleri kontrol panosu kurulumunda gerekli olan bir bileşendir. Alandan tasarruf etmek adına kontrol kabinine sıfır boşlukla kurulabilme özelliğine sahip olan sürücüler, otomasyon sisteminin önemli bir parçasıdır. Kompakt tasarımı ile son derece işlevsel olan sürücü modellerinde ağ topolojileri en küçük yerlerde bile açıkça düzenlenebilir. Servo invertörlerin ve frekans invertörlerin yanına monte edilebilen ürünler, farklı seriler ile sektörün özgün ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılar.

Lenze Sürücülerin Ayırt Edici Özellikleri

Farklı güç aralıklarını destekleyen özel seriler, tüm yaygın fieldbus'lar ile iletişim imkanı sunar. Evrensel olarak uygulanabilir güç aralığını kapsayan sürücüler birçok ayırt edici özellik sunar. Her kontrol kabinine uyum sağlayabilen modeller, modüler yapıları vasıtasıyla ölçeklendirilebilirler. Sürücülerde olağanüstü kullanım kolaylığı sunan Lenze, makinelerin ihtiyaçlarına göre farklı konfigürasyonların oluşmasına aracılık eder. Son derece güvenilir olan modeller pompalardan fanlara kadar birçok makinede rahatlıkla kullanılabilir. Modbus, PROFIBUS, PROFINET, ModbusTCP / IP, POWERLINK, IO-Link iletişimi mümkün kılan sistemler, otomasyon endüstrisinin ihtiyacını eksiksiz şekilde karşılar.

Lenze Sürücülerin Kullanım Avantajları

Kullanıldığı alanlarda optimum verimlilik sağlayan Lenze, yüksek performans verisi ile makineden alınan verimin üst düzeye çıkmasına yardımcı olur. Sensörsüz vektör kontrolünü mümkün kılan sistemlerde enerji tasarrufu fonksiyonu da bulunur. Geri beslemeli servo kontrol birimi bulunan sürücülerde vektör kontrolünün yapılması da mümkün hale gelir. DC frenleme özelliğini bünyesinde bulunduran Lenze, düşük aşınmalı fren kontrolü için fren yönetimi imkanı tanır. Hızlı yeniden başlatma devresi ve PID kontrolü ile otomasyon sistemlerine farklı bir bakış açısı getiren marka, yumuşak hızlanma gecikmeler için özel rampaların kullanılmasını sağlar. Uluslararası alanda onaylı olan global marka, CANopen, EtherCAT, EtherNet / IP, I / O bağlantısına sahiptir.

Gösterilen: 1 ile 13 arası, Toplam: 13 (1. Sayfa)
Hemen Arayın
Hemen Arayın 0 (262) 745 01 35