Mitsubishi Sürücler

Fabrika otomasyon sistemlerinin en önemli bileşenlerinin arzını gerçekleştiren Mitsubishi, değişken hızlı sürücü teknolojilerinin öncü konumunu koruyor. 64 bit RISC işlemciler ile her zaman yenilikçi yaklaşımlar sunduğunu gösteren marka, gelişmiş yazılım seçenekleri sayesinde de sürücülerin programlanabilirliğini kolaylaştırıyor. En modern güç teknolojisini otomasyon sistemleri ile buluşturan Mitsubishi, kullanımı kolay ve güçlü sürücüler ile güvenilir, açık ve esnek özellikteki modellerini sektöre armağan ediyor. Uluslararası gerilim direktiflerine uygun olan ürünler yeniden üretim ve enerji tasarrufu sağlar.

Mitsubishi Sürücülerin Minimum Güç ile Maksimum Performansı

Minimum güç ile maksimum performans sunan Mitsubishi sürücüler akı optimizasyonuna sahiptir. Bu özellik, bağlı motorun ihtiyaç duyulan manyetik akı miktarını almasına yardımcı olur. Düşük hızlarda son derece önemli olan bu durum, sürücüye optimize edilen sistemlerle bir verimliliğe dönüştürülür. Online otomatik ayarlama sistemine sahip olan ürünler, markanın tasarruftaki uzmanlığını destekler niteliktedir. SLV Vektör Kontrolü ile sürücülerin işletme maliyetlerini düşüren bir teknolojiye sahip olan marka, sürücülerinde rejeneratif fren sistemi kullanır. Enerji tasarrufu için son derece önemli olan bu sistem, ek kablolama işlemini de ortadan kaldırır. Daha az yerleşim alanını kaplayarak yerden de tasarruf etmenizi sağlayan sürücüler, özel ihtiyaçlar için farklı bileşenlere sahiptir.

Mitsubishi Sürücü Modellerinin Sınıfı

Pompa ve an desteği ile özel ihtiyaçlara uygun bir şekilde yanıt veren sürücüler, düşük hızlarda çalıştırılan makinelerden yüksek oranda verimlilik elde edilmesini sağlar. Geniş bir aralık gücünde üretim yelpazesine sahip olan markada optimize edilen kontrol yeri ve veri yönetimi seçenekleri de bulunur. Tek tuşla dijital arama, çoklu dil paneli, güncel sürücü durumu gibi bilgilerin de aktarılmasını sağlayan ürünler, açık standart network yolu sistemlerini destekler. Profinet, Ethernet IP, EtherCAT, Modbus TCP, CC-Link IE Field ve CC-Link IE TSN ve çok daha fazla iletişim kanalına sahip olan Mitsubishi sürücüler, dünya standartlarında üretim yaparak sertifikasyona uygun hareket eder.

!
Bu kriterlerde hiçbir ürün bulunmuyor.
Hemen Arayın
Hemen Arayın 0 (262) 745 01 35