Menu
SEPETİM

Mitsubishi Panel

Otomasyon sistemlerinin nihai parçası olan Mitsubishi panelleri operatör ile makine arasındaki iletişimin kurulmasını sağlar. Şeffaf fonksiyon imkanı sunan paneller, operatörlerin makineleri yönetmesine yardımcı olur. Ek modül ihtiyacı olmayan yapısı ile şeffaf bir kullanılabilirlik sunan paneller, en küçük makinelerden en ağır koşullara kadar her ortamda kullanılabilir. Farklı ihtiyaçlar için farklı seriler sunan Mitsubishi, standart koruma sınıfına sahip olan panellerinde tuşlu ve dokunmatik alternatifler sağlar.

Mitsubishi Panel Fonksiyonları

Operatörlerin ihtiyacı olan her şeyi görüntüleyebilmelerine olanak sağlayan paneller, endüstriyel tasarımın en iyi seçeneklerini sunar. Grafik terminalli üniteleri ile kullanımı kolaylaştıran sistemler, farklı boyuttaki ekranları ile her ihtiyaca uygun bir çözüm sunar. Farklı yazı tiplerini ve dilleri destekleyen paneller, Avrupa ve Asya ülkelerinde rahatlıkla kullanılabilir. Güçlü özellikleri ile ön olana çıkan paneller otomasyon sistemlerinde bir hata meydana gelmesi durumunda paneller aracılığı ile kullanıcının uyarılmasını sağlar. Hem Mitsubishi PLC’lerde hem de diğer PLC’lerde kullanım imkanı sunan paneller multimedya özelliklerini bünyesinde bulundurur.

Mitsubishi Panel Modellerinde Video Desteği

En karmaşık grafikleri dahi rahatlıkla gösterebilen paneller, video destekli yardım sistemine sahiptir. Servo sürücüler ve frekans inverterler için dahili transparan mod özellikli hızlı USB port imkanı bulunan paneller kullanıcı dostudur. Compact Flash veya USB hafıza kartları ile işletim sistemi güncellemelerini yapmak ve proje verilerini aktarmak için sorunsuz bir donatıya sahip olan paneller opsiyonel Ethernet, Melsecnet/10/H ve CC-Link IE arabirimlerine sahiptir. Kolay menü işlemleri sayesinde kullanıcıların rahat bir şekilde makineleri yönetmesini sağlayan paneller, alarm işletimi ve veri düzenleme imkanı ile kontrol parametrelerinde büyük bir rahatlık sunar. Ce onaylı olan panel seçenekleri servo sürücülerin, PLC’lerin, frekans inverterlerin ve transparan mod ile programlanmasına imkanı tanır.

Mitsubishi A960GOT-EBA-EU  1D0022Tüm testleri yapılmıştır.Satışlarımız faturalı ve garantilidir.Yerinde tamir ve teknik servis hizmeti vermekteyiz...
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)