Mitsubishi PLC

Endüstriyel otomasyon sektörüne farklı bir yaklaşım getiren Mitsubishi PLC modelleri, kontroller üzerinde sağladığı avantajlarla büyük oranda verimlilik sunuyor. Üstün teknolojilerle donatılan PLC sistemleri, farklı seriler ile farklı sektörler için eşsiz deneyimler sunar. FX serisi altında otomasyon endüstrisine yeni kazanımlar sunan marka, dünya çapında kullanım sunarak uluslararası sertifikalar ile endüstrisinin otomasyon ihtiyaçlarını karşılıyor.

Mitsubishi PLC Sistemlerinin Esnek Çözümleri

Temel üniteye ek fonksiyonlar be bileşenler ekleme özelliğine sahip olan PLC modelleri basit programa altyapısı ile en karmaşık fonksiyonların bile tek bir komut ile gerçekleştirilmesini sağlıyor. Çevrim hızında standartların belirlenmesine yardımcı olan özelliği ile uygulama ihtiyaçlarına ne hızlı çözümleri sunan marka, farklı ürünlerle uyumlu olması sayesinde farklı sektörlerdeki farklı markalarla uyumlu bir şekilde çalışabiliyor. FLROM kasetleriyle genişletmenin mümkün olduğu sistemler daha büyük performans potansiyeli sunuyor. Haberleşme, analog sinyal işleme ve pozisyonlama gibi güvenli yatırım seçeneklerine sahip olan modeller güçlü pozisyonlama kontrolüne sahiptir. Kullanıma hazır 209 komut ile hızlı kurum özelliği bulunan kontrolörler mükemmel fiyat-performans oranına sahiptir.

Mitsubishi PLC Sistemlerinde Kullanılan Cihazlar

Önceden entegre edilen çalışma belleği ve güç kontrolü gibi özelliklerle otomasyon sistemlerine anında müdahale edilmesini sağlayan Mitsubishi PLC sistemlerinde 24-V DC gerilim beslemesi bulunur. Genişleme modülleri ile uzak ağ genişletmesinin yapılabildiği sistemlerde kullanımdaki tüm ağlara bağlanmak mümkündür. Bire bir bağlantı sistemleri için uzak aktarma modülleri ve çıkartılabilir röle çıkışları bulunan sistemlerde birden çok uygulama için yeteri kadar kapasite vardır. Genişletilmiş network özellikleri ile 384 Giriş/Çıkış'a kadar genişletilebilir modelleri bulunan PLC’ler aynı zamanda geliştirilmiş haberleşme yeteneğine sahiptir. PLC sistemlerinde olması gereken önemli özelliklerin kapsamlı bir kombinasyonuna sahip olan Mitsubishi PLC sistemlerinde çift veri yollu mimari sistemi mevcuttur.

Gösterilen: 1 ile 2 arası, Toplam: 2 (1. Sayfa)
Hemen Arayın
Hemen Arayın 0 (262) 745 01 35