Omron Panel

İnsan makine arabirimi görevi gören panelleri sınıfının en iyisidir. Zengin özellikleri sayesinde yüksek verimlilik sağlayan Omron paneli, yüksek kaliteli ekranlarını uygun yazılımlarla zenginleştirir. NB-Designer yazılımını ücretsiz olarak sunan marka. Kullanıcıların kendi HMI uygulamasını oluşturmasıyla her sektör için farklı çözümler sunan 65 binden fazla renk seçeneği bulunan TFT dokunmatik ekrana sahip olan paneller, farklı boyutlardaki ekranları ile her ihtiyaç için uygun bir çözüm sunar.

Omron Paneli Özellikleri

LED arka aydınlatma ile uzun kullanım ömrüne sahip olan Omron paneli. USB ve Ethernet haberleşme imkanı sunarak iletişimin kolay bir şekilde gerçekleşmesini sağlar. USB bellek desteği bulunan modelleri ile farklı ihtiyaçlar için etkin çözümler sunan paneller, geniş dahili bellek seçenekleri ile programların sorunsuz bir şekilde arşivlenmesini ve çalışmasını sağlar. Vektör ve bit eşlemli grafiklere sahip olan sistemde LCD ekran kullanılır. Geniş ekran seçenekleri sayesinde geniş görüş açısı imkanı sunan paneller maksimum esneklik sağlar. Dikey ve yatay ekran modu ile panelleri ihtiyacınız olan şekilde kullanmanıza imkan tanıyan marka, proje oluşturma ve korumayı kolaylaştıracak özgün çözümler sunar.

Omron Paneli Avantajları

Animasyonlar ve kullanımı kolay fonksiyonlar sayesinde kullanıcı dostu olan Omron paneller çoklu dil desteğine sahiptir. Bu sayede dünyanın pek çok noktasında rahatlıkla kullanılabilir. Çevrim içi ve çevrim dışı simülasyon özelliği de bulunan paneller, operatör ekranlarının azami hızda ve verimlilikte kurulmasını sağlar. Panellerin diğer özellikleri arasında bir ve çoklu durum lambaları, liste ve açılır liste, olay ekranları, veri kopyalama imkanı ve çoklu güvenlik seçenekleri gibi kullanıcı dostu donatılar bulunur. Son derece fonksiyonel olan paneller büyük hafıza boyutuna sahiptir. Ormon olmayan PLC’ler için de destek sistemi sunan paneller Compact Flash üzerine kolay veri depolama imkanına sahiptir.

Gösterilen: 1 ile 2 arası, Toplam: 2 (1. Sayfa)
Hemen Arayın
Hemen Arayın 0 (262) 745 01 35