Omron PLC

Kompakt makine kontrolü ile PLC’nin gücünü birleştiren özel bir sistem kullanan Ormon PLC modelleri çok eksenli konumlandırma kontrolü imkanı sayesinde otomasyon sistemlerinin sorunsuz bir şekilde işlemesini sağlar. Dört adet dahili ve yüksek hızlı sayıcıya sahip olan Ormon PLC’ler auto-tuning özelliğine sahip olan PID kontrolü fonksiyonuna sahiptir. CJ1M-uyumlu komut seti ve çalıştırma hızına sahip olan sistemler, otomasyon sürecinin eksiksiz şekilde tamamlanmasını sağlayarak üretimde verimliliği yükseltir.

Omron PLC Modellerinin Olanakları

Yapılandırma, kolay haberleşme ve programlama için USB portu eklentilerine sahip olan PLC modelleri Ethernet, PROFIBUS, CAN ve DeviceNet desteğiyle endüstriyel otomasyon sistemlerine yeni bir soluk getirir. Dijital giriş ve role çıkış, beslenme, opsiyonel port yuvası, programlama için USB port, fonksiyon blokları veya ladder ile programlama, PWM çıkışı modbus ve ethernet portu gibi eklentilere sahip olan Omron PLC modelleri, kompakt tasarımları sayesinde makinelerde az yer kaplayan ve yüksek verimlilik sağlayan bir avantaj sunar. Sıcaklık kontrol ünite özellikleri bakımından da avantajlı olan ürünler çoklu sistemlerde de rahatlıkla kullanılabilir.

Omron PLC Modelleri ile Etkin Makine Kontrolü

Etkin makine kontrolü için verimli sistemler sunan Omron, PLC’lerinde üstün poziyonlandırma özelliği sunar. Basit ve zor makineler için ayrı ayrı programlanabilir fonksiyonel özellikler sunan PLC’ler kayıt,, izleme, uzaktan erişim gibi ekstra seçenekler de sunar. Bağlantı konusunda da sorun yaşamadan iletişim kurmanız adına Ethernet portuna sahip olan ürünler genişletme ünitelerine sahiptir. . CP1L serisi, CP1H, CJ1 ve CS1 serileri ile farklı ihtiyaçlar için farklı PLC çözümleri sunan Omron, programlanabilir lojik kontrol gamı ile kompakt, modüler ve raf tiplerinde özel çözümler üretir. Geniş programlama imkanına sahip olan Omron PLC modellerinin çoklu basamakları düzeltme özelliği de bulunur./

Gösterilen: 1 ile 26 arası, Toplam: 26 (1. Sayfa)
Hemen Arayın
Hemen Arayın 0 (262) 745 01 35