Omron Sürücüler

Omron sürücüler, TOP server yerleşik özellikleri ile birlikte sunulur. Ethernet protokolüne izin veren yapısıyla otomasyon sistemlerini çok daha kolay bir hale getiren Omron, sürücüler üzerinden Omron NJ serisi kontrol cihazlarına da bağlantı sağlayarak yüksek performans sağlar. PLC ile eş zamanlı olarak iletişim adına çok parçacıklı bir hizmet sunan Omron, TOP server sertifikalı sürücüleri ile otomasyon endüstrisinde fark yaratıyor. TCP / IP Ethernet fiziksel ağları destekleyen yapısı ve çok kanallı destek sistemiyle desteklenen cihazlar farklı modüllerle uyumlu bir şekilde çalışır.

Omron Sürücülerin Özellikleri

Yerel NJ denetleyicilerine doğrudan Ethernet bağlantılarına imkan tanıyan sürücüler sembol tabanlı adresleme özelliğine sahiptir. Değişken adresleme seçenekleri ile kullanıcı dostu olan ürünler desteklenen tüm veri türleri üzerinde etkilidir. Unicode karakterlerin okunması için da ileri teknolojiye sahip olan sürücüler, TCP / IP İletişimi için standart Ethernet Ağ Arabirim Kartı kullanır. Gelişmiş sürücü özelliklerine sahip olan sürücüler yerel bir CPU üzerinden uzak NJ CPU'lara bağlantı için CIP bağlantı yolu yönlendirme imkanına sahiptir. 1996 bayta kadar yapılandırılabilir özelliği bulunan sürücüler daha büyük bağlantı boyutlarıyla daha yüksek performans sağlar.

Omron Sürücülerinde Yapılandırılabilirlik

Yapılandırılabilir dizi blok boyutuna sahip olan sürücüler, veri türü zorlama imkanına sahiptir. Sürücüler. İstemciyle esnek veri paylaşımı adına birden fazla sunucu veri türüne dönüştürme imkanına sahiptir. Global değişkenlerin otomatik etiket üretiminde kullanılan araçlarda bu işlem için kontrolör programı kullanılır. Date_And_Time değişkenleri dahil olmak üzere birçok farklı özelliği bulunan sürücülerin DNS ana bilgisayar adı çözümlemesi özelliği bulunur. İletişim yönünden zengin bir ağa sahip olan Omron sürücü modelleri her cihazın ayrı bir iş parçacığına sahip olmasına yardımcı olur. Kanal düzeyinde bir ağ arabirim kartı belirlenmesine izin veren sistemler, otomasyon endüstrinin birçok alanında kullanılabilir.

Gösterilen: 1 ile 6 arası, Toplam: 6 (1. Sayfa)
Hemen Arayın
Hemen Arayın 0 (262) 745 01 35