Phoenix Contact PLC

PLC sistemleri ile otomasyon endüstrisinde yenilikçi çözümler sunan Phoenix Contact, boya hatlarından otomotiv sektörüne kadar otomasyon sisteminin kullanılabileceği her alanda varlığını sürdürüyor. Tüketicilerin kullanımına uygun olarak sunduğu sistemlerle geleceğe yönelik ve yenilikçi bir yaklaşım benimseyen marka, üretim makinelerini ve fabrikaları dijitalleştirmek için IoT sistemini kullanır. Kapsamlı ve tutarlı ürünleri ile otomasyon sistemlerinin kusursuz bir şekilde çalışmasını sağlayan marka, tek kaynaktan koordine edilen PLC sistemleri ile programlanabilir otomasyon çözümleri sağlar.

Phoenix Contact PLC Sistemlerinin Özellikleri

Tek kaynaktan koordine edilen kapsamlı PLC modelleri ile çok yönlü ve bireysel sistemler sunan Phoenix Contact, yaratıcı otomasyon çözümleri için ihtiyaç duyulan güvenli ve güvenilir sistemleri geliştirir. Proficloud'a doğrudan bağlanabilme özelliği ile teknolojilerin farklı farklı entegre edilmesine olanak tanır. PLCnext teknolojisinin bulunduğu sistemler paralel programlamanın yapılabilmesi için uygun şartların oluşmasını sağlar. PLCnext Engineer, Visual Studio, Matlab Simulink ve Eclipse ile entegrasyon sağlayan sistemler makinelerden yüksek performans elde edilmesine yardımcı olur. Çeşitli arayüzlere sahip olan PLC modelleri IoT tabanlı otomasyon sistemi sayesinde farklı protokolleri destekler.

Phoenix Contact PLC Sistemlerinin Performansı

Her performans sınıfında PLC imkanı tanıyan Phoenix Contact, PROFINET ve Modbus/TCP için otomasyon sistemleri sağlar. Axio istasyonu, Inline istasyonu, RFC özelliğine sahip olan PLC’ler farklı ihtiyaçlar için özelleştirilebilir sistemler sunar. Hem küçük sistemler hem de orta sistemler için programlanabilir özelliğe sahip olan lojik kontrolörler arasından tercihte bulunulmasını sağlayan marka, zorlu otomasyon görevlerinin üstesinden en iyi şekilde gelinmesini sağlayan PLC sistemleri sunar. Bina altyapısı için de PLC sistemleri sunan marka, otomasyon endüstrisine arz ettiği ürünlerinde ILC 2050 BI modüler programlanabilir lojik kontrolör desteği sağlayarak makinelerdeki verimliliği arttırır.

Gösterilen: 1 ile 14 arası, Toplam: 14 (1. Sayfa)
Hemen Arayın
Hemen Arayın 0 (262) 745 01 35