Pilz PLC

Emniyetli otomasyon sistemleri sunan Pilz, PLC çözümleri ile endüstriyel sistemlerde etkin çözümler sunar. 64e kadar I/O modülü bağlama özelliğine sahip olan sistemler aynı zamanda EN/IEC 61131-3'e uygun editörlere sahiptir. PASmulti grafik program editörü ile programlama imkanına sahip olan sistemlerde her otomasyon projesi için etkin bir çözüm üretilir. Emniyet fonksiyonlarını da kontrol etmenizi sağlayan özel bir sistemin kullanıldığı çözümler, otomasyon fonksiyonlarına ek olarak sunulan imkanlarla ihtiyaçların mutlak çözümünü sunar.

Pilz PLC Sistemlerinin Modüler Özelliği

Modüler özelliğe sahip olan Pilz PLC sistemlerinde ihtiyaçlara göre farklı donanımları bir araya getirebilirsiniz. Gereksinime göre programlanabilir otomasyon çözümleri sunan marka, bunun için ana modüller ve sayısız I/O modüllerine sahiptir. Modüller üzerinden ekleme ve çıkarma yapma imkanının bulunması, kolay bir şekilde kontrol programının uyarlanabilmesini sağlar. Basit ve sofistike özellikleri sayesinde otomasyon sistemlerinin en önemli bileşeni haline gelen Pilz PLC kontrolleri PSS 4000 otomasyon sisteminin bünyesindedir. Ağ içinde tek başına kullanılabilme özelliğine sahip olan denetleyiciler, yüksek derecede esneklik sağlar. Sezgisel programla özelliği sayesinde en karmaşık programların bile üstesinden gelen sistemlerde ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayabileceğiniz modüler eklentiler bulunur.

Pilz PLC Kontrollerinin Otomasyon İşlevi

I/O modülü ile analog sinyal işlemlerinizi gerçekleştirmenize olanak tanıyan kontroller, yeni modül eklentisine izin verir. Otomasyon sistemlerinde büyük bir esneklik sağlayan bu sistemde mevcut modüllerin değiştirilmesi de mümkündür. Otomasyonun kesintisiz bir şekilde sağlanması için IP67 koruma sınıfındaki denetleyiciler, PSS 4000’e entegre edilebilir özelliktedir. PLC’ler böylece sadece otomasyon için değil, aynı zamanda emniyet için de kullanılır. Esnek ve modüler yapısıyla her uygulamada kullanılabilen denetleyicilerde otomasyon ve emniyet fonksiyonları bir arada bulunur. Isıya dayanıklı kontrol donanımına sahip olan denetleyiciler web tabanlı görselleştirme özelliği sayesinde otomasyon sistemlerinin çok daha verimli işlemesini sağlar.

Gösterilen: 1 ile 8 arası, Toplam: 8 (1. Sayfa)
Hemen Arayın
Hemen Arayın 0 (262) 745 01 35