Proses Elemanları

Bu bölümde; Siemens, Ifm, Heidenhain, Pilz, Control Technique ve daha bir çok sektörel öncü markanın proses elemanlarını inceleyebilirsiniz.

Proses hakkında bilgi veren değişkenlerin gözlenmesi, bu değişkenlerde istenen değerlerin elde edilebilmesi için onlara etki eden ayar değişkenlerinin en etkin nasıl değiştirebileceğine karar verilmesi ve bunların proses üzerinde etkin olarak uygulanmasıdır.

Bilgisayar destekli proses denetim sistemleri olmadan, ürün kalitesini ve çevre koşullarını göz ardı ederek, güvenli ve karlı bir şekilde modern tesisleri çalıştırmak ve işletmek günümüzde artık neredeyse imkansız.

Proses Kontrolü; Prosesi, istenilen işletme koşullarında güvenli ve verimli bir şekilde tutmak ve bu arada çevre ile ürün kalite gereksinimlerini sağlamaktır.

Proses Kontrolü;

Uçuş Kontrol Sistemleri

Modern ticari ve askeri uçaklar ,İnsansız hava ve kara araçları

Kimyasal Proses

Akış hızı ayarlama, sıcaklık kontrol, derişim kontrol gibi alanlar,

Robot Teknolojisi

Yüksek doğrulukta, esnek üretim ve Uzaktan kumanda: uzay, deniz, ameliyat, vb..

Haberleşme

İnternet, Kablosuz haberleşme için güç kontrolu

Otomotiv

Motor kontrol, transmisyon control, “cruise” control, klima kontrol, vb.. Lux sedanlar: 12 kontrol cihazı(1976), 42 kontrol cihazı (1988), 67 kontrol cihazı (1991)

İkinci el ürün satışı yaparken mevcut test düzeneklerimizde satın alınan ürünün denenmesi mümkün ise deneyip, müşterilerimiz eğer isterlerse test video kaydını da gönderiyoruz. Proses elemanları ve diğer malzemeleri sipariş ederken en erken sürede elinize ulaşması için aynı gün kargoladığımız ürünler, en geç 3 iş günü gibi kısa bir sürede size ulaşmaktadır.

Gösterilen: 1 ile 24 arası, Toplam: 24 (1. Sayfa)
Hemen Arayın
Hemen Arayın 0 (262) 745 01 35