Rexroth /Indramat Sürücüler

Kullanıma hazır ve test edilmiş, servo hazır ürünler sunan Rexroth /Indramat ürünleri özellikle makine araç imalatında kullanılır. Maksimum 10 metre mesafeler için kullanılan ürünler yüksek dinamik beklentileri için son dere uygun şekilde dizayn edilir. Otomatik montaj ve donanım makineleri üretim hatları üzerinde son derece etkili olan ürünler, zincir uygulamaları özellikleri ile öne çıkar. Mekanik ve tesisat mühendisliğinin son ürünü olan otomasyon parçaları, dayanıklılık ile endüstrinin en gözde ürünleri arasındadır. Standart kılıf konnektöre sahip olan Rexroth /Indramat sürücüler, su geçirmez özelliği ile birçok makinede güvenle kullanılabilir.

Rexroth /Indramat Sürücü Özellikleri

Halojen içermeyen ve ekranlı kablo seçenekleri ile otomasyon sistemlerinin en önemli tamamlayıcı arasında yer alan Rexroth /Indramat sürücüler, inovatif soket konseptine sahiptir. Ürünlerin kullanımında maksimum kablo uzunluğunun servo üreticisinin uyarılarına göre düzenlenmelidir. Aksi durumunda sürücüden kaynaklı oluşabilecek problemler otomasyon sistemine zarar verebilir. Farklı ebatlarda teslim edilebilen ürünler son derece kompakt ve kullanışlıdır. Koruyucu topraklama damarlarına sahip olan ürünlerin kablo bölümlerinde bulunan bileşenler, aktif büküm döngüleri bakımından zengindir. Makinelerin kontrolünü otomasyona bağlayarak üretim verimliliğini üst düzeye çıkaran sürücüler, benzersiz özellikleri ile yüksek verimlilik sağlar.

Dijital ve Akıllı Rexroth /Indramat

Boyalı kaplama gerektirmeyen özel yapısı sayesinde otomasyon sistemlerinin ayrılmaz bir parçası olan Rexroth /Indramat sürücüler, uygun maliyetli otomasyon sistemlerinin oluşmasına yardımcı olur. Makine işleme transfer ve motorlar gibi araçlarda rahatlıkla kullanılabilen ürünler, aynı zamanda makineleri taşıma sistemlerinde de kullanılır. Tüm bunların yanı sıra tekstil, paketleme, gıda işleme gibi sektörlerde de kullanılabilen Rexroth /Indramat ürünleri endüstriyel uygulamaların vazgeçilmez öğelerindendir. Çeşitli uygulamalarda uygun maliyetli otomasyon sistemlerinin oluşturulmasını sağlayan ürünler uzun yıllar dayanıklıdır. Dijital, akıllı servo sürücüler, son derece kullanışlı ve uzun ömürlüdür.

Gösterilen: 1 ile 15 arası, Toplam: 15 (1. Sayfa)
Hemen Arayın
Hemen Arayın 0 (262) 745 01 35