Rexroth Panel

Endüstriyel otomasyon sistemine yenilikçi bir yaklaşım getiren Rexroth Paneli fabrikalar, üretim tesisleri, kaynak mühendisliği ve çok daha fazla sektörün hayatını kolaylaştırıyor. Kontrol sistemlerinin ve sürücülerin parametresini basit ve esnek bir biçimde sunan paneller PLC ve IT otomasyon sistemlerinin arasındaki bağlantıyı sağlıyor. Açık kaynak mühendisliği sayesinde gerçek zamanlı olan uygulamalar için esnek çözümler sunan marka, kendi yazılımlarını geliştirerek her sektörün ihtiyacı için en uygun çözümleri sunuyor. Kendi yazılımları ile uygulama geliştirmesi yapan Rexroth Paneli gerçek zamanlı olmadan da çalıştırılma imkanına sahip. Uygulamada kullanılan bilgilerin korunabilmesi, bilgilerin ileride yeniden kullanılmasına yardımcı oluyor. Makine üreticileri tarafından gerçekleştirilen genişletilmiş fonksiyonlar sektörün rahat bir nefes almasını sağlıyor.

Rexroth Panel Modellerinin Kullanıldığı Alanlar

Rexroth paneli modelleri, farklı sektörlerde rahatlıkla kullanılabiliyor. Bu sektörlerin içinde de konteynır vinçleri, trans asansörleri, sürekli dokum makineleri, otomatik döner tablalar, bükme makineleri ve çok daha fazlası yer alıyor. Üstün yazılım teknolojisi sayesinde servo sürücülerin ve hidrolik eksen sürücülerin tüm parametrelerine ulaşabilen paneller, programın sorunsuz bir şekilde çalışmasına olanak tanıyor. Benzersiz şekilde çalışan ürünler farklı standartlarda programlanabilme özelliğine sahiptir. Yüksek hassasiyette pozisyonlamanın yapıldığı makinelerden en ağır işlemlerin yapıldığı fabrikalara kadar birçok alanda kullanılan paneller kullanıcı dostu bir ara yüz ile tasarlanmıştır.

Rexroth Panelinin Üretim Özellikleri

Yapılan üretim tiplerine göre adetlerin depolandığı bir veritabanının oluşturulmasına yardımcı olan Rexoth, hızlı ürün geçişlerini mümkün kılar. Kontrol süreçlerinin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesine yardımcı olan esnek çözümlü PLC özellikli mantık panelleri çalışmaların çok daha basitleşmesini sağlar. Hem az yer kaplayan hem de üstün verimlilik sağlayan paneller operatör rahatlığını azami seviyeye çıkarır. Değişik cihaz desteğine sahip olan ürünler kontrol, çizim ve üst düzey ekran performansına sahiptir.

Gösterilen: 1 ile 4 arası, Toplam: 4 (1. Sayfa)
Hemen Arayın
Hemen Arayın 0 (262) 745 01 35