Rexroth/Indramat Motorlar

Motor milinin konumunu ölçen kontrol devreleri ile otomasyon sistemleri için üst düzey verimlilik sağlayan Rexroth/Indramat motorlar, kodlanmış motor sinyallerinin motor mekanizmasına gönderilmesiyle döndürme çalışır. Bu sayede üretim elektrik kesintisi olsa dahi çalışmaya devam eder. Titreşime ve darbeye karşı olan motorlar, yüksek ve düşük sıcaklıklarda dahi deforme olmadan tam kapasite ile çalışmaya devam ederler. DC ve AC motor seçenekleri ile otomasyon sisteminde ihtiyaç duyulan tüm motor seçeneklerini bünyesinde barındıran Rexroth/Indramat, kontrol devresi ve motor milini kontrol eden özel sistemleri ile çalışma kapasitesinin sürekliliğini sağlar. Potansyiometre sayesinde lineer direnç artışlarının belirlenmesini sağlayan motorlar, bir nevi kontrol devresi görevi de görür. Motorun hangi açıda bulunduğunu kontrol eden kontrol devresinde, dışarıdan gelen sinyallerin motora doğru bir şekilde ve zamanında aktarım yapılması sağlanır. Bu sayede üretim süreci aksamadan devam eder.

Rexroth/Indramat Motorların Dizaynı

Son derece kompakt bir tasarıma sahip olan Rexroth/Indramat motor seçenekleri, birinci kalite parçalardan oluşur. Ambalajdan matbaaya kadar birçok sektörde rahatlıkla kullanılabilen motorlar, otomasyon sistemlerinin en önemli bileşenlerindendir. 2AD, MAC, MAD, MDD, MHD, MKD, MKE, MSK gibi birçok farklı modelde üretim yapan firma, her türlü ihtiyaç için özelleştirdiği motor seçenekleri sayesinde taleplere en uygun yanıtı verir. DC motor, kontrol devresi ve potansiyometre gibi bileşenlerden oluşan sistemler, makinelerin sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlar.

Rexroth/Indramat Motorların Çalışma Prensibi

180 derecelik açılarda çalışabilen motorlar, kapsama alanına giren alanlarda kontrol sistemi sağlar. PWM modülü ile yazılımsal olarak dönme miktarının belirlendiği motorlarda ihtiyaçlara uygun olarak güncelleme yapılabilir. Sabit kutuplu manyetik alanı sayesinde makine içerisinde sorunsuz bir şekilde çalışan motorların ince ve uzun rotorlu seçenekleri ve mevcuttur. Bu seçenekler, motor montajlarının sorunsuz bir şekilde yapılmasını sağlar.

Gösterilen: 1 ile 19 arası, Toplam: 19 (1. Sayfa)
Hemen Arayın
Hemen Arayın 0 (262) 745 01 35