Satış Hizmetlerimiz

Uluslararası Markalar ile Tanışın

Almanya merkezli kurulan IK Industry, 2009 yılında Gebze’de ikinci merkezini açmıştır. Dünyanın birçok ülkesine farklı markalarda endüstriyel ürünler satan şirketimiz, sıfır veya garantili ikinci el ürün satışı gerçekleştirmektedir. Endüstriyel ürünlerimizin hepsi dünya genelinde bilinen markalardan oluşmaktadır ve ürün çeşitliliği ile de ön plana çıkmaktadır. Başta Siemens, Beckhoff ve Pilz gibi markaların ürünlerini ve otomasyon çözümlerinin tedarik edilmesini sağlamaktadır. Uzun yıllardan beri gelen tecrübesi ile IK Industry, her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, dünya çapında tanınan markaların kullanıcıları ile buluşmasını sağlamaktadır. Uluslararası üne sahip bu markaların ürünlerini IK Industry güvencesiyle sizlerde deneyimleyebilirsiniz.

Farklı Ürün Yelpazesi

Sahip olunan geniş ürün yelpazesi ile birlikte stoklarımızda birçok satışa hazır ürünümüz bulunmaktadır. Satın alınan ürünleri ise büyük bir titizlikle kullanıcıya en geç bir yada iki gün içerisinde en hızlı şekilde teslim etmekteyiz. Hızlı teslimatla birlikte, satın alınan ürünün en ekonomik şekilde kullanıcıya teslim edilmesi de göz önünde bulundurduğumuz önemli bir husustur. Satın alınan her ürün için adrese teslim olacak şekilde bir fiyat politikası izleyerek, ekstra doğabilecek maliyetlerden kullanıcıları koruyoruz. Her kategoriden seçeceğiniz ürün ile birlikte, kullanıcı tarafından belirtilen teslimat süresi içerisinde farklı teslimat seçenekleriyle ürün teslim edilmektedir. Acil olan durumlar için DHL, TNT veya UPS gibi kargo şirketlerinin uçaklarıyla ürünlerimizi kullanıcı ile buluşturarak teslimat işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Sadece yeni bir ürün ya da sistem alınması durumunda değil, yedek parça temininde de uzman personelimizin desteğini her an hissedebilirsiniz.

Endüstriyel Markaların Buluştuğu Nokta

Ürün çeşitlerimiz arasında PLC sistemleri, Operatör Panelleri, Sürücüler, Motorlar, CNC parçaları, proses elemanları, şalt malzemeleri, hidrolik ve pinomatik ürünler, aydınlatma çözümleri, encoderler, sensörler ve endüstriyel pcler yer almaktadır. Hem Almanya hem de Türkiye’de bulunan stoklarımızda yaklaşık 15.000 adet ürün ile kullanıcılarımıza her zaman en iyi satış desteğini vermeye hazırız. Uzman ekiplerimizin sahip olduğu tecrübe ile satın alma işleminin ardından talep edilirse kargo ve kurulum işlemleriyle de hizmet ağımızı geniş tutuyoruz. Endüstriyel alanda kullanılan birçok ürünü bulabileceğiniz geniş ürün yelpazemizle satış hizmetlerinde tercih edilen markaların başında gelmekteyiz. Büyük endüstriyel işletmelerden küçük işletmelere kadar her türlü operatör panelleri, endüstriyel bilgisayarlar, endüstriyel sensörler, konum ölçüm sistemleri ve kodlayıcılar, güvenlik aydınlatma seçenekleri, endüstriyel robotlar ve parçalarının satışını gerçekleştirmekteyiz. Ürün satışının yanında endüstriyel elektronik cihazlarda program yedeklemeleri ve yazılım güncellemeleri de yapabilmekteyiz. Tüm sistemin satın alınması durumunda ise tüm fabrikanın genel otomasyonu tamamlandıktan sonra direk anahtar teslim hizmet sunmaktayız.

Garantili Hizmet

Konusunda uzman ekiplerimizin desteğiyle gerçekleşen satın alma sürecinin en önemli unsuru ise ekonomik ve güvenilir olmasıdır. En uygun ve ekonomik yöntemlerle gerçekleşen satış sürecinden sonra tüm ürünlerimiz IK Industry güvencesi altındadır. Geniş servis ağımızla Türkiye’nin her iline satış sonrasında da teknik destek sağlama imkanı bulunmaktadır. Üretimden kalkan sistemlere dahi teknik destek ve yazılım güncellemesi sağlayabilecek ekibimizle 7/24 hizmet vermekteyiz. Endüstriyel anlamdan ihtiyacınız ne olursa olsun her türlü desteği en ekonomik ve garantili bir şekilde bizimle bulabilirsiniz.

Ürünler

  • ➤ Siemens, Beckhoff, Pilz vs. markanın otomasyon çözümleri
  • ➤ Hareket kontrolü ve driver'lar
  • ➤ HMI paneller, Operatör Panelleri ve ekranları
  • ➤ Endüstriyel Bilgisayarlar
  • ➤ Güvenlik teknolojisi ve endüstriyel sensörler
  • ➤ Konum ölçüm sistemleri ve farklı kodlayıcılar
  • ➤ Güvenlik ışık perdeleri
  • ➤ Endüstriyel robotlar ve parçalar
  • ➤ Makineler ve robotlar

Bir makine veya başka bir ürün mü arıyorsunuz?

☎ +90 553 983 0291

✉ satis@ikindustry.com.tr

Hemen Arayın
Hemen Arayın 0 (262) 745 01 35