Schneider PLC

Keşifsel makine programlama aracılığı ile otomasyon sistemlerinde etkili bir çözüm sunan Schneider, endüstriye arz ettiği PLC sistemleri ile üretimdeki her aşamadan büyük oranda tasarruf edilmesini sağlıyor. Hareket kontrolden lojik işlemlerine kadar üretimin her aşamasından tasarruf edilmesini sağlayan PLC’ler, eşsiz çözümleri sayesinde üretim süreçlerinin robotize edilmesini sağlar. Önceden tanımlanan fonksiyonlar sayesinde tasarruf etmeye hemen başlayabileceğiniz ürünler ölçeklendirilebilir ve esnek çözümleri ile performans verimliliğinin arttırılmasını sağlar.

Schneider PLC Modellerinin Özellikleri

Farklı fonksiyonları ile her şey dahil sistemler sunan Schneider, PLC sistemlerinin farklı versiyonlarının tek bir sistemde çalışmasını sağlıyor. Uzman diagnostik ve hata ayıklama, hareket kontrol cihazları için yapılandırma, bakım ve görselleştirme, sayısız uygulamaya özel onaylı entegrasyon sistemleri ile üretimden alınan verimliliğin artırılması sağlanır. Entegrasyon ve bakım işlemlerini kolaylaştıran yapısı ile makinelerin sorunsuz bir şekilde işlev görmesini sağlayan marka, esnek ve ölçeklendirilebilir kullanım için uygun çözümler sunar. Makinelerde üst düzey otomasyon sağlayan keşifsel bir çözüm sunan Schneider PLC modelleri makineler için eksiksiz bir çözüm sağlar. Web sunucuları aracılığı ile her yerden bağlantı ile kontrol imkanı sunan ürünler, makinelerin performansını arttırır.

Schneider PLC Seçeneklerinin Faydaları

Tek yazılım, tek proje dosyası, tek bağlantı ve tek indirme noktası gibi tek noktadan çözümler sunan Schneider, üretim makinelerinde ve fabrikalarda dahili hareket sağlar. PLC standartlarını üst düzeye taşıyan marka, sınıfının en iyi haberleşme teklifini sunar. Ethernet üzerinden makinenize imkanı sağlayan sistem, mobil cihazlar ile bakım işleminin kolaylaştırılmasına yardımcı olur. Yüksek işlemci CPU sistemine sahip olan PLC’ler STP sunucusuna sahiptir. Hızlı ve kolay konfigürasyon sistemine sahip olan ürünler güvenlik fonksiyonları ile kullanıcısına ekstra konfor sağlar. Karşılaştırmalı performansta mutlak başarı elde edilmesini sağlayan kontrolörler daha kârlı makinelerin oluşturulmasına yardımcı olur.

!
Bu kriterlerde hiçbir ürün bulunmuyor.
Hemen Arayın
Hemen Arayın 0 (262) 745 01 35