Servis

Endüstriyel Otomasyon Elektronik Kart Tamiri ve Yerinde Servis Hizmeti

Endüstriyel otomasyonda kullanılan elektronik kartlar ve cihazlar, voltaj regülasyon bozuklukları, malzeme ömürleri, kullanıcı hataları gibi bir çok nedenle arıza yapabilmekte ve sisteminizin durmasına ve üretiminizin aksamasına sebep olabilmektedir. Servisimiz deneyimli teknik kadrosuyla teknik servis olarak en hızlı biçimde hizmet vermektedir.

IK Industry olarak, İmalat, Kalıp, Ahşap, Tekstil gibi kısacası Endüstriyel Otomasyon ve Elektronikte kullanılan her marka model ve tipte ürünlerin Tamirini Markasına bakmaksızın yapmaktayız, özellikle bu sektörlerde sıkça kullanılan Servo Sürücü, Enkoder, AC-DC Motor, Servo motor, Spindle Motor, Spindle Sürücüleri, Power Supply, Monitör, LCD Operatör Panel, PLC, I/O Modül , CPU ve RS232/RS485, Profibus, Ethernet iletişim ünitelerinin bakım ve tamirlerini, profesyonel bir ekip tarafından sıfır hata prensibiyle gerçekleştirmekteyiz.

SMD ve BGA teknolojisine sahip elektronik kartların arızaları, enerji verilmeden tespit edilmekte, gerektiğinde BGA Rework istasyonları ile değişimleri yapılarak onarımları gerçekleştirilmektedir. Tamiratı yapılmış ürünlerin tamamının bakımları yapılıp test edilerek ve çalışır durumunu gösteren video görüntüsüyle teslimatı yapılmaktadır.

Türkiye’nin 81 iline mesai saatleri içerisinde teknik servis hizmetimizle destek sağlamaktayız. Siz kıymetli müşterilerimize bir telefon kadar yakınız.

Onarılan bütün ürünlerin 6 ay boyunca onarım yapılan bölümleri firmamızın garanti kapsamındadır.


Servo Motorlar

Başta siemens olmak üzere diğer markalara ait servo motor bakım onarım, tamir ve test işlemleri


Yerinde Servis Hizmeti

 Türkiyenin birçok bölgesinde yerinde servis hizmeti


Yazılım Güncelleme

Endüstriyel elektronik cihazlarda program yedeklemeleri, revizyon ve yazılım güncellemeleri

Hemen Arayın
Hemen Arayın 0 (262) 745 01 35