Sew Motorlar

Sew motorla, kompakt tasarımı ve işlevselliği ile birçok sektörün öncelikli tercihidir. Elektrikli tahrik teknolojisiyle üretilen motorlar bir tasarım mühendisliği ürünüdür. Doğru akım ile motorların otomasyon sistemlerinde kusursuz bir şekilde işlemesini sağlayan motorlar, çok çeşitli alanlarda kullanılabilir. Tekstil sektöründen gıda sektörüne, otomotivden diğer üretim süreçlerine dahil olan Sew motorlar dinamizm ihtiyacı olan ve hassasiyet gerektiren makinelerde de rahatlıkla kullanılabilir. Geniş bir motor ağına sahip olan marka, en çok aranan 230 V redüktörlü motor veya 400 V redüktörlü motoru da piyasaya sunuyor.

Sew Motor Seçenekleri

SEW‑EURODRIVE modüler sistemden redüktörlü motorlar üretiminde bulunan firma, farklı kombinasyon seçenekleri ile kullanıcıların ihtiyaçlarını tam olarak karşılamaya odaklanır. Milyonlarca seçeneğe erişilmesini sağlayan marka, farklı modüller ile kendi ihtiyaçları için en uygun çözümleri buluyor. SEW-EURODRIVE redüktörlü motorlar, farklı alt kategorilere ayrılır. Kullanıcılar, bu kategoriler arasında tercih yapabilir. Bu kategorilerin içerisinde standart redüktörlü motorlar, ve patlamaya dayanıklı redüktörlü motorlar, elektrikli monoray sistem redüktörlü motorlar, servo redüktörlü motorlar, paslanmaz çelik redüktörlü motorlar, değişken hızlı redüktörlü motorlar bulunur. Yüksek performans sağlayan, güçlü ve dayanıklı motorlar, otomasyon endüstrisinin ihtiyacını önemli ölçüde karşılar.

Sew Motorların Özellikleri

Standard redüktörlü motorlar genellikle lojistik ve üretim alanlarında kullanılır. Servo redüktörlü motorlar her türlü ihtiyaç için kullanıma hazırdır. Değişken hızlı redüktörlü motorların hız seviyeleri ayarlanabildiği için farklı işlem dizilerine adapte edilmesi gereken alanlarda kullanılır. Paslanmaz çelik redüktörlü motorlar neme ve kimyasallara karşı oldukça dayanıklı olduğu için yoğun temizlik alanlarında kullanılır. Patlama korumalı redüktörlü motorlar, potansiyel patlama alanlarında bulunan üretim makinelerinde rahatlıkla kullanılabilir. Toz, gaz ya da hava karışımları bulunan alanlarda kullanılan ürünler, dünyanın birçok noktasındaki yerel yönetmeliklere uygundur.

Gösterilen: 1 ile 4 arası, Toplam: 4 (1. Sayfa)
Hemen Arayın
Hemen Arayın 0 (262) 745 01 35