Sew Sürücüler

Motor şaftının konumunun tam olarak belirlenmesine yardımcı olan Sew sürücüler, sınıfının en üstün özellikleri ürünlerini otomasyon endüstrisine sunar. Motorların hızının ve konumunun da kontrolünü sağlayan ürünler DV, senkron ve asenkron motor seçenekleriyle piyasada bulunur. Regülasyon yetenekleri bakımından ayrışan motorlar, düzenleme teknolojisinin de ayrılmaz bir parçasıdır. Elektronik konumlandırma, tork kontrolü, hız kontrolü gibi birçok farklı alan için tek bir çözüm sunan Sew, tüm donatıları ayrı ayrı kontrol edebileceği için uygulanacak bir düzenleme ile hepsini birden düzenleme kapasitesine sahiptir.

Sew Sürücü Seçenekleri

Hareket hassasiyeti, ayar aralıkları ve dinamikler bakımından ihtiyaç duyulan en hassas noktalarda bile başarılı çözümler sunan sürücüler, birçok sektörde, farklı otomasyon sistemleri ile entegreli bir şekilde kullanılabilirler. Otomasyon ve kontrol çözümleriyle ortak olarak kullanılan ürünler senkron ve asenkron motorlar olmak üzere ikiye ayrılır. Senkron sürücüler, adından da anlaşılacağı gibi işlem sırasında senkronize hareket eder. İşlemlerini uygulamalı sabit mıknatıslar kullanarak yapan senkron sürücüler, statorda bulunan dönen alan tarafınca sürülürler. Asenkron sürücüler ise farklı serilerde üretilen bir dizi farklı seçenek sunar. Yüksek harici aletlerin kullanımına uygun bir şekilde dizayn edilen asenkron motorlarda makinelerin ve bitkilerin taşınması mümkün hale gelir. Bu ürünlerin güvenli bir şekilde kontrol edilmesini de sağlayan asenkron motorlara örnek EURODRIVE DRL. modeli verilebilir.

Sew Sürücü Tasarımları

Uygun bir şekilde kontrolün yapılmasını sağlayan, üç fazlı akım oluşturan frekans invertörü üzerine çalıştırılan sürücüler, farklı tasarımlarıyla otomasyon sistemindeki ihtiyaçlara odaklanıyor. Yüksek yüklere ve dinamiklere uyarlanabilen sürücü seçenekleri ile birçok sektörde kullanılabilen ürünler; ahşaptan inşaata kadar geniş bir yelpaze için hizmet sunuyor. Optimum kontrol özelliklere sahip olan sürücülerde vurgu optimum kontrol özellikleri dinamiklerin ve tork kuvvetlerinin üzerinde bulunur.

Gösterilen: 1 ile 23 arası, Toplam: 23 (1. Sayfa)
Hemen Arayın
Hemen Arayın 0 (262) 745 01 35